מייק אלי ״אף אחד אחר״

שם האומן: מייק אלי

שם השיר: ״אף אחד אחר״

מילים ולחן: מייק אלי ואופיר בהלול
עיבוד והפקה מוזיקלית: אופיר בהלול ומייק אלי
 
"אף אחד אחר" הוא שיר געגוע מלא ברגשות מעורבים שנכתב מבחורה לאהוב שלה. ביקורת חריפה כלפי בן הזוג בשילוב כמיהה מטורפת לאהבה ממנו. רצון בלתי פוסק להיות לצידו למרות שנראה שהוא כבר וויתר על מערכת היחסים. בסוף השיר אנו מקבלים באופן מפתיע את תשובתו של בן הזוג שמשנה את כל התמונה - האהבה היא לגמרי הדדית, אולם הוא, שמודע לכל החסרונות שבו, מחליט לוותר כדי להבטיח לאהובתו עתיד טוב יותר״. 
 
מייק אלי, בן 25, מוזיקאי ושחקן, זמר יוצר שמנגן על גיטרה ופסנתר. נוכח בעולם הבמה מגיל צעיר. לאחר שהשתחרר משירות קרבי כחובש ביחידת דובדבן, נרשם ללימודי עיבוד והפקה בבית ספר רימון על מנת שיוכל להוציא לאור את המוזיקה שלו כמו שהוא חולם אותה. מאז הוא מפיץ את הכריזמה והאומנות שלו על במות רבות ובברים שונים ברחבי הארץ - שאיגדו סביבו קהל שטח תומך ונלהב. לצד כתיבה לאומנים מוכרים שיוציאו בקרוב שירים שהוא יצר (לא יכולים לגלות עדיין אבל הסבלנות משתלמת!), הוא מוציא סינגל שני- ׳אף אחד אחר׳ אותו כתב והפיק לצד אופיר בהלול.
 
הסינגל הראשון באלבום - ׳אצלי בראש׳ - גרף הצלחה גדולה בקרב תחנות הרדיו המקומיות וכמה עשרות אלפי צפיות ביוטיוב וברשתות החברתיות! קשה לשים את האצבע על ז׳אנר ספציפי במילותיו של מייק. האלבום הוא שילוב של רוקנרול ומוזיקת עולם - כל שיר והייחודיות שלו. את הקליפ המיוחד והמושקע שצולם על יאכטה הפיק וביים הבמאי גיא דניאלי.
 
צילום עטיפת סינגל: עומר אמיתי
עיצוב עטיפת סינגל: ליהי אלישקוב

חזור לרשימה המלאה