מור פדלון ויעלי אייקנאר "לכאוב מאהבה"

שם האומן: מור פדלון ויעלי אייקנאר

שם השיר: "לכאוב מאהבה"

מילים: מור פדלון ויעלי אייקנאר
לחן: יעלי אייקנאר

את השיר לכאוב מאהבה כתבה מור ביחד עם יעלי אייקנאר, השיר נכתב מתוך זעם על המצב הקיים במדינה בכל הקשור בגברים שרוצחים את הנשים שלהן בקלות דעת וללא פחד ממשטרה שגם ככה לא תעשה כלום. השיר מספר על אישה שנשארת בתוך מערכת יחסים מסוכנת מתוך פחד וגם, אהבה. שיתוף הפעולה בין יעלי למור מומש בהופעה חיה, מצולמת בסלון הבית של אודי גליניק ב One Shot.
 
מור גדלה כל חייה באילת, בגיל 18 במהלך שירותה הצבאי עברה לגור באיזור המרכז וכיום מתגוררת עם כל המשפחה במושב ישרש, מאז המעבר הספיקה מור ללמוד משחק, לשחק על בימת הקאמרי במחזמר ״זה אני״, ללמד ילדים שירה וריקוד ובעיקר עובדת על שירים נוספים שבקרוב יצאו לאור . מור כותבת את שיריה על סיפורים אישיים, סיפורי חייה.
 
יעלי זמרת, יוצרת ושחקנית, בוגרת המסלול לתיאטרון ומחזות זמר של עיריית תל אביב-יפו ומתחילה מסלול של כתיבה והלחנה ב״רימון״ בשנת הלימודים של 2020. יעלי לקחה חלק כזמרת ומלחינה בפרויקטים של יוצרים אחרים ובשנה האחרונה החליטה גם לצאת לעולם עם יצירות שלה כזמרת עצמאית. בזמן שעבדה כמלצרית, התחברה יעלי לדרור משען (יוצר, זמר ומעבד), שעזר לה להאמין ביצירה שלה ובעזרתו הפיקה והוציאה את הסינגל הראשון שלה. יעלי באה מעולם מחזות הזמר, מה שנותן לה את היכולת להתבטא בכתיבת והגשת חומרים שלה בצורה
כזו סוחפת ומרגשת. ״לכאוב מאהבה״ היינו סינגל שני של הזמרת והיוצרת יעלי אייקנאר.
 
״לכאוב מאהבה״  פרי שיתוף פעולה מוזיקלי של השתיים שנכתב במטרה להעלות את המודעות בנושא אלימות ורצח של נשים במשפחות ועל ידי בני הזוג. השיר מספר סיפור של אישה שמפחדת לעזוב מערכת יחסים מסוכנת ולא בריאה. שיר מעצים, מחזק ושנותן תקווה לכל אישה הנמצאת בסיטואציה דומה.

המטרה של יעלי ומור היא להגיע לכמה שיותר נשים בארץ וביחד להמשיך להלחם ולגרום לשינוי בחברה שלנו.
חזור לרשימה המלאה