מור ספורטה "עוד יום"

שם האומן: מור ספורטה

שם השיר: "עוד יום"

מור ספורטה גיטריסטית וזמרת יוצרת, עברה בשנים האחרונות טרנספורמציה ממקום של פחד לאמונה. אחרי שנים של "עמידה במקום" (בהם נחוו קשיים מול העולם הפנימי והעולם בחוץ בניסיון לצמיחה במוזיקה הישראלית כזמרת) חוזרת ליצור ולהופיע במופע של One Woman Show עם חומרים מקוריים של אז והיום בארץ ובחו"ל.
 
המוזיקה של מור, בהופעות האינטימיות, במועדונים ומול קהלים גדולים, נכתבת מהעומקים. במצבי קושי וריפוי ומצליחה לחבר את המאזינים אל הסיפור שלה ולמצוא בו את הסיפור האישי שלהם - לגעת להם בנשמה. האלבום יספר על מסע עמוק אל הכרת האמת הפנימית והאמון בכוח היצירה שהתחיל בחיבור לבת הזוג שהאמינה בה ומשם איתה, למסע הטרנספורמטיבי באירופה ובמזרח שהוביל ללידה מחדש.
 
עוד יום נכתב בתקופה הפחות טובה ולאחרונה הופק לסינגל בהפקתו המדויקת של קובי פרחי (אולפני מצלול).  הוא נכתב מתוך תחושת התסכול של תקיעות ועמידה במקום, מהפחד, חוסר האמון והקושי למצוא מקום ולפרוץ כאישה צעירה. על הריצה הרפטטיבית בכל יום מחדש והפחדים שהתעוררו בדרך. עוד יום פונה לכל אדם, להזדהות עם המטריקס שבחיים ולמצוא את הדרך החוצה ואת המקום הנכון. בהודו הייתה לה הזכות לשיר שיר בעברית מול גורו מוערך בכל העולם (Mooji) ומול 3000 איש שנכחו באולם ומיליוני אנשים בצפייה ישירה. 
חזור לרשימה המלאה