מורי אדרי "LA ניו יורק"

שם האומן: מורי אדרי

שם השיר: "LA ניו יורק"

מילים: איתן אלבז מורי אדרי
לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית: איתן אלבז 
 
מורי יוצא בית ספר למוזיקה עונה 4 עם סינגל ראשון וקליפ מפתיע "A.L ניו יורק". מגיל שלוש מורי החל להופיע מול המשפחה שלו ומאז התאהב במוזיקה. במסגרת להקת בית הספר בניהולו המוזיקלי של איתן אלבז שר מורי בטקסים ובאירועים עירוניים ומשם שלח איתן את מורי לאודישנים של בית הספר למוזיקה. התלמיד שהצליח לכבוש את ליבה של נועה קירל בבית ספר למוסיקה, כבר ביצע שירים עם הטובים ביותר איתי לוי, נועה קירל , מרגי, שיתופי פעולה עם אומנים נוספים בדרך.
 
אין ספק שמורי עלה על דרך המלך, עם קול מתוק וצעדים מתוחכמים, למרות שהוא רק בן 13, הוא כבר מעריך מאוד את כל מה שיש לו ויודע בדיוק לאיזה כיוון הוא רוצה ללכת. גם באודישן שלו לבית ספר למוסיקה מורי הצליח לכבוש את המורים, הקהל ובמיוחד את ליבה של נועה קירל כששר את הלהיט של בן זוגה, יהונתן מרגי, "הזוג הזה" ושר עם הזמר דואט לאחר שהגיע לצפות במורי מאחורי הקלעים.
 
מורי סיים להפיק את הסינגל הראשון שלו A.L ניו יורק כולל קליפ מושקע ,לומד ריקוד אצל מיטל גואטה, פיתוח קול עם סיון אלבז ושיעורי משחק מול מצלמה.
 
מה החלום שלך מורי ? "אני רוצה להיות זמר ושחקן בינלאומי. חוץ מזה, כשאהיה גדול אני רוצה לעזור לילדים שאין להם יכולת להצליח".
חזור לרשימה המלאה