מאיה בוסקילה לאה שבת ריקי גל אילאיל ותהילה פרץ "הבמה שלך"

שם האומן: מאיה בוסקילה לאה שבת ריקי גל אילאיל ותהילה פרץ

שם השיר: "הבמה שלך"

מילים ולחן: דני רובס
 
שיח מוסיקלי נשי, שיצר דני רובס, משתחרר בימים אלו לאוויר העולם. מאיה בוסקילה, לאה שבת וריקי גל שרות בשיר שכולו גירל פאוור - "הבמה שלך" - שנכתב והולחן ע"י דני רובס לקראת האירוע השנתי של עמותת "ילדים בסיכוי", שיערך ב-2/12/19 בהיכל התרבות תל אביב בהנחיית הדר מרקס, אשר יועבר בשידור חי בגלי צה"ל. השיר פונה לכל ילדה, נערה ואישה שחווה מכשולים וקשיים בדרכה, וביחד עם הזמרות הנפלאות הללו שרות גם הזמרת אילאיל, ומוסיקאית צעירה ומוכשרת תהילה פרץ, שגדלה בפנימייה ובחרה, בדיוק כפי שנכתב בשיר, לאסוף את הרסיסים, לשבור את קיר הפחד ולעלות על הבמה.
 
מאיה בוסקילה: "מזה שנים שלא יצא שיר מרגש שכזה, המחבר ביחד זמרות עוצמתיות לקול נשי אחד עם אמירה שמעבירה מסר חשוב לכל ילדה, נערה וצעירה שמתמודדת עם כאב וקושי. השיר נותן את הכוחות לקום ולהמשיך הלאה, כי תמיד אפשר לתקן ולקבל החלטה להתחיל מההתחלה".
 
דני רובס: "מיד כשגויסתי לפרויקט הכול כך חשוב ומרגש הזה על ידי עדי ניר, סמנכ"ל השיווק של "ילדים בסיכוי", עלה בי הרעיון לכתוב שיר מקורי להופעה. מאחר וכל האירוע נועד לתת השראה לילדות וצעירות בסיכון, היה לי ברור שאין כמו מילים חזקות כדי להעצים למעשה כל אישה בישראל. אני מאוד גאה בשיר הזה ובכוח הנשי הרב ומלא הכישרון שעושה איתנו את הדרך הזאת, ובטוח שיצרנו כאן משהו גדול מאוד שיישאר איתנו עוד שנים ארוכות קדימה".
 
השיר מלווה גם בקליפ מושקע ויפיפה, בו תשולב יצירה כוריאוגרפית של רקדנית מדהימה, ילדה בת 11, לצד קטעים מההקלטות של הזמרות באולפן. אירוע ההתרמה של עמותת "ילדים בסיכוי" יפגיש בערב ייחודי על במה אחת 12 זמרות מובילות למען מטרה חשובה מאין כמותה, במופע שיחמם וירטיט את הלב.
 
"הבמה שלך"- מופע התרמה של עמותת "ילדים בסיכוי" למען ילדות וצעירות הגדלות בפנימיות, בניהולו המוזיקלית של דני רובס עם הזמרות הכי ישראליות ומגוונות. משתתפות לפי סדר א'-ב': להקת WA-A, אילאיל, אסתר רדא, דנה אינטרנשיונל, דנה ברגר, לאה שבת, מאיה בוסקילה, נרקיס, ספיר סבן, קרולינה, רונה קינן וריקי גל. 
 
12.2 היכל התרבות תל אביב, כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים ומתמלוגי השיר "הבמה שלך", קודש למען שיפור חייהם של ילדים וצעירים ללא עוגן משפחתי.
חזור לרשימה המלאה