ליעד כהן "שקרן גרוע"

שם האומן: ליעד כהן

שם השיר: "שקרן גרוע"

שקרן גרוע' הוא המנון רוקיסטי וקליט שמבצע בצורה משכנעת המוזיקאי ליעד כהן. בשיר עולות תהיות ושאלות להן כל מאזין ימצא את התשובה עמוק בתוכו. זהו הסינגל השלישי מתוך אלבום הבכורה המתקרב של ליעד כהן כאשר הסינגלים הראשונים שיצאו זכו למספר השמעות נאה והציבו את ליעד בין היוצרים הצעירים בעלי האמירה והמסקרנים ביותר כיום.
 
ליעד הוא פסנתרן מחונן, מלא אמביציה שלא מוותר לעצמו על שעות אימונים וחיפושים רבים בכתיבה ובהלחנה ושלא חושש להסתכל פנימה. הוא חורש את הארץ בהופעות עם הלהקה, פסטיבלים, ימי עצמאות ואירועי תרבות מגוונים. זכה לביקורות משבחות מפנאי פלוס, בלוגים, תחנות רדיו ועיתונים שונים. את האלבום הפיק מוזיקלית המפיק המוערך חן מצגר-אדר (רותם כהן, קובי אפללו, זהבה בן מיקה קרני, שלומי שבת...)/
 
"'שקרן גרוע' הוא שיר שמספר על סערת הרגשות והחוויות שלי מהמעבר לתל אביב, על כל המסכות ששמתי ואני רוצה להוריד. למרות שבתל אביב יש תחושה שאתה יכול להיות מי שאתה רוצה, בעיניי המגוון ואינסוף האפשרויות יכולים לגרום לנו להתבלבל ובטעות לבחור במישהו שהוא לא אנחנו. עם הזמן הבנתי שאני כזה 'שקרן גרוע'. אני לא באמת יכול להיות מישהו אחר. החיפוש הוא פנימי יותר" ליעד.
חזור לרשימה המלאה