ליעד אסנר 'אין מה לספר'

שם האומן: ליעד אסנר

שם השיר: 'אין מה לספר'

ליעד אסנר, 23, נגן ומורה גיטרה, בוגר להקה צבאית, ומהכוכבים העולים בזאנר הרוק הישראלי. ליעד שר טקסטים אותם כתב מתוך חוויות מחייו, על קשיים, אהבה צעירה, קבלה והשגי חיים. ”אין מה לספר" סינגל אותו כתב והלחין ליעד אסנר. טקסט יוצא דופן, המתייחס לפרידה. מצד אחד פרידה מחבר קרוב שנהרג ומצד שני ליעד כותב מכתב פרידה מעצמו. ליעד סבל במשך שנים מהתנכלות וחרמים בתור ילד והאופן בו התמודד עם המצב היה בעזרת המוסיקה. לצערינו הטקסט רלוונטי מתמיד גם היום משני ההיבטים. לאורך כל תהליך ההתבגרות כמו גם בימים אלו היה בעל להקה וזכה להופיע עם החומרים אותם ייצר במספר אירועים רשמיים.
 
בשנת 2002 הופיע עם להקתו במופע המרכזי של יום העצמאות בהר הרצל בנאמבר לציון 60 שנה למדינת ישראל, הישג שלו זוכים האומנים המובילים במוסיקה. למרות גילו הצעיר, ליעד מופיע לאורך השנים עם הרכב נגנים מפואר. לאחרונה אירח בהופעתו ב'אוזן בר' את עוזי פוקס.
 
בשנתיים האחרונות הפך את המוסיקה ל"מפעל חייו" ופרט להופעות ועבודה על אלבום הבכורה הקים ליעד אסנר מספר דוכני קניון לשיווק ומכירת כלי נגינה. דבר המנגיש כלי נגינה לילדים ונוער במחירים שווים לכל כיס. ליעד אסנר משמש גם כמורה פרטי לגיטרה לילדים ונוער ובדרך זו תורם לפיתוח יכולות תרבותיות ומשמש כאוזן קשבת לילדים במצוקה עם ההתמודדות ושילובם בחברה.
חזור לרשימה המלאה