לורן פלד "42 יום"

שם האומן: לורן פלד

שם השיר: "42 יום"

פעם בכמה שנים נחשף אמן חדש, שהגיע לכאן בכדי להישאר. לורן פלד, אחד מהיוצרים המוערכים והמדוברים בישראל, משחרר סינגל ראשון "42 יום" מתוך אלבום בכורה עליו עבד במהלך שש השנים האחרונות. את הטקסטים באלבום כתב נעם חורב, העשייה המשותפת של השניים יצרה אלבום מקסים בן 11 שירים שייראה אור בקרוב, ממנו יוצא שיר ביכורים "42 יום".
 
האזנה לאלבום תיקח את המאזין למסע אישי ומרגש בו ימצא את עצמו, בין עם בטקסטים האישיים ובין אם בלחנים הסוחפים ויוצאי הדופן. בקולו הייחודי וכשרון מוזיקלי נדיר, מגיש לורן את שיריו, שנשמעים כמו פסקול ארץ ישראל היפה והשורשית. 42 יום הוא שיר שמתאר מסע אחרי פרידה. מצד אחד-הרצון לשחרר, להמשיך הלאה ולבנות חיים חדשים ומצד שני- הגעגוע, הלב והזיכרונות שלא מרפים. הקליפ שמלווה את הסינגל צולם בנורמנדי שבצרפת ובהחלט שם רף חדש לרמת הקליפים בישראל.
 
לורן פלד, מוזיקאי, זמר, מלחין, מתגורר במושב מגשימים יחד עם זוגתו השחקנית והחקלאית מאיה שואף. פלד החל לכתוב ולהלחין שירים מגיל 13 .לשירות הצבאי התגייס ללהקת חיל חינוך. במהלך השירות הצבאי התחיל לעבוד עם הזמר עברי לידר ושם באולפן הכיר את נעם חורב שלימים יהפוך להיות שותפו לדרך המוזיקלית. לאחר שחרורו מצה"ל עבר לגור בניו יורק והתחיל לעבוד יחד עם נעם חורב על שירים לאמנים המובילים בישראל. לורן היה שותף להמון להיטים שכולנו אוהבים, אותם ביצעו מיטב אמני ישראל בניהם: ריטה, שלומי שבת, אייל גולן, ליאור נרקיס, משה פרץ, מאיה בוסקילה, מוקי, שיר לוי, הראל סקעת ועוד... לפני שנתיים חזר להתגורר בישראל וסומן כאחד האמנים המבטיחים של המוזיקה הישראלית.
חזור לרשימה המלאה