להקת אתגר וסגיב כהן "חותם בעולם"

שם האומן: להקת אתגר וסגיב כהן

שם השיר: "חותם בעולם"

מילים: איל באש
לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית: סגיב כהן
 
סינגל שני ללהקת אתגר ממעון אתגר שבלהבות חביבה! להקת אתגר ממעון אתגר מונה כ-21 חברים מוכשרים בגילאי 12-30 המתמודדים באמצעות מוזיקה, ריקוד, שירה, תיפוף ומשחק עם מוגבלות שכלית התפתחותית.
 
"חותם בעולם", הסינגל השני בפרויקט, עוסק בשונות של האחר ובשאיפה של כולנו להציג מצג שווא של "עולם מושלם". השיר מעביר מסר ואומר שכשנתאמץ לראות את המגבלות קטנות כגדולות של כל אחד מאתנו נוכל לחדול מאחיזת העיניים הזו ולהשאיר חותם אמיתי בעולם.
 
"חותם בעולם" נכתב ע"י איל באש, מנהל הלהקה, בוגר תואר שני בפסיכודרמה ומתופף, אשר משלב בעבודתו הטיפולית את המוסיקה ככלי שמאפשר לחברים בלהקה להביא לידי ביטוי את הכישרונות והיכולות המיוחדות שלהם. ב"חותם בעולם" להקת אתגר משתפת פעולה עם הזמר סגיב כהן, שהתגייס לטובת הפרויקט הלחין וביצע יחד איתם את השיר.
 
"היה לי העונג להכיר את ילדי מעון אתגר המקסימים והמוכשרים ולבלות איתם זמן איכות של יצירה פורה ואהבה טהורה. זכיתי גם להכיר ולהוקיר את צוות מלאכי החסד שנותנים להם בית ומאפשרים מקום וביטוי לכישרונותיהם." סגיב כהן
 
קצת על מעון אתגר: רשת מעונות אתגר נוסדה ב 1988 על ידי לודמילה ורמי דדשוב וכוללת שני הוסטלים, בית ספר ומעון שהוקם ביוני 2003 . מעון אתגר שוכן בקיבוץ להבות חביבה ומשתרע על שטח של כ 10 דונם ושוכן בתוך הקיבוץ ובסמוך לבתי המגורים של חברי הקיבוץ. המעון מאפשר מסגרת דיור, טיפול וקידום לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ובו מתגוררים כ 100 דיירים ברמות שונות. במעון מתקיימות פעילויות העשרה ופנאי.
 
*הפרויקט בסיוע משרד הרווחה אגף מ.ש.ה
חזור לרשימה המלאה