"יש בך" מתוך my פסטיגל 2020

שם האומן: מתוך my פסטיגל 2020

שם השיר: "יש בך"

מילים ולחן: שרית חדד, תמר יהלומי, יונתן קלימי, דורון מדלי
הפקה מוסיקלית: טל פורר
צילום: פיני סילוק
 
שנת ה40 של הפסטיגל לא תשכח- לא רק בשל ציון הדרך אלא גם בשל הנסיבות הידועות שנוצרו, ושהפכו את השנה הזו למאתגרת במיוחד. נפלה בחלקנו ההזדמנות לשים בצד את המוכר והידוע וליזום מתווה חגיגי משל עצמנו הכולל פסטיגל מקורי, דיגיטלי, אינטראקטיבי המתקיים מידי יום בשעה 15:00 למשך ארבעים יום ובסיומם, השואו הגדול שישודר ב 12/17 בממשק הייעודי של הפסטיגל בלבד.
 
מידי שנה, הפסטיגל לוקח על עצמו מסר חברתי אותו הוא בוחר להרחיב את השיח, ולייצר סביבו "קמפיין מסר" בעזרת הכלים העומדים לרשותו. השנה, מאות אלפי בני ובנות הנוער ומשפחותיהם, ייחשפו לאחד הנושאים החשובים בשנת 2020 - עידוד השיח החיובי והעצמה של נשים, נערות וילדות תחת הסלוגן ״כָּל אַחַת מְשַנָּה״. את המהלך יזמו יוצרי הפסטיגל בשיתוף עם עידו גרינברג (mismas –@) ושיאו יקרה על במת הפסטיגל במופע שישודר ב 12/17 באתר הפסטיגל, בו תתאספנה כוכבות הפסטיגל מכל השנים לביצוע שיר מקורי בשם 'יש בך' שמוביל את הקמפיין.
 
לכתיבת השיר פנה הפסטיגל לשרית חדד - המשתתפת השנה בפסטיגל, ואליה חברו הכותבים תמר יהלומי, יונתן קלימי ודורון מדלי . את השיר מבצעות כוכבות MY פסטיגל: שרית חדד, נועה קירל, יעל בר זוהר, לירז צ'רכי , אליאנה תדהר, עדי הימלבלוי, טלי אורן, אנה ארונוב, אושרת אינגדשט, שירה לוי, ריף נאמן, אנה זק, רוני דואני, שירן סנדל, דנה פרידר ומיכל ינאי. על הבמה לובשות הכוכבות את חולצת המסר מתוך קולקציית הקפסולה הייחודית שנוצרה לרגל 40 שנות פסטיגל, בשיתוף עם המותג MISMAS# @משפטאחדביום. חולצות הקמפיין עם המסרים: "״כָּל אַחַת מְשַנָּה״ ו " גַם אֲנִי מְשַנֶּה"- נמכרות בימים אלה בחנות האון ליין הייעודית של הפסטיגל והרווח מהכנסותיהן יועבר כתרומה לארגונים הפועלים למען עידוד השיח החיובי והעצמה של נשים, נערות וילדות.
 
אנחנו גאים ומתרגשים לצרף לכם את הביצוע המלא לשיר "יש בך" בהשתתפות נשות MY פסטיגל ומתוך המופע הגדול שישודר בממשק הפסטיגל ב12/17 .
חזור לרשימה המלאה