ישראל בר-און "פרק ב'"

שם האומן: ישראל בר-און

שם השיר: "פרק ב'"

מילים, לחן והפקה מוסיקלית: אלון פרץ
 
אחרי כל מה שעבר בשנים האחרונות הזמר ישראל בר-און פותח ב "פרק ב'" . כ 11 שנים עברו מאז תפס ישראל בר-און את מקומו בתעשיית המוסיקה הישראלית כשקולו הייחודי חדר לכל בית בישראל. קולו הייחודי ודמותו המלאכית שבו את ליבנו אז בכוכב נולד. הוא היה צעיר מאוד, נערץ ונחשק והכל קרה מהר מאוד. מאז התמודד בר-און עם קשיים מסוג אחר. השנים האחרונות היו לישראל מאתגרות ברבדים שונים בחיי ו האישיים, מה שגרם לו להגיע להבנה שהוא מעוניין לחזור ליצור ולשיר, לתת דרור לצד האמנותי שבו שלעולם לא יישכח. לאחר שחשף חלק מהקשיים הללו בפוסט מרגש, הקהל של בר-און קם לאחוז בו חזק, חיבק ושיתף והזכיר לזמר שהוא לא בחר לעשות מוסיקה אלא שהמוסיקה בחרה בו.
 
"פרק ב' " הוא שירו החדש של ישראל בר-און. אלון פרץ שכתב והלחין, כתב ממש את נשמתו של בר-און מתוך הכרות עמוקה עמו וברגישות רבה לבר-און. פרץ בעצמו הופקד על ההפקה המוזיקלית והשיר מצמרר, נוגע וחודר לעצמות. "פרק ב' "מספר את סיפורו של בר-און על התחלות חדשות לא לפני שהוא סופג היטב את מה שהוא כבר מתמודד אתו, בהמון תקווה שלפחות חלק ניכר מההתמודדויות שלו יהיו מאחוריו..
 
אפשר להיות יותר רגועים, ישראל בר-און חזר אלינו והוא מרגש כל כך. נדמה שתסריט חייו האמנותיים של בר און היו צריכים לעבור מסע, אשר ידייק את בר-און ויחבר אותו שוב אל עצמו אחרי התקופה הלא קלה שעבר. חזרתו של ישראל עם שיר חדש, מגיעה ממקום בטוח יותר אשר עבר תהליך שגיבש את סה"כ חלקיו לתמונה ברורה . הגיע זמנו של השיר לצאת אל האור. ולפלס שוב לישראל את הדרך חזרה לתודעה, להיות חלק מ התרבות הישראלית. ולתת תחושה שהוא מעולם לא עזב אותנו.
 
"פרק ב' " הוא שיר מרגש שמאיץ לנו את הדופק מהתרגשות, מנקז את כל רגשותיו ומתפוצץ החוצה באמונה גדולה.
חזור לרשימה המלאה