ישי "באנו גם לשמוח"

שם האומן: ישי

שם השיר: "באנו גם לשמוח"

ישי רביבו, שר יוצר ומפיק מזה חמש שנים כשמאחוריו עבודות כמו "הפרוייקט החסידי" - אוסף רמיקסים לשירים חסידיים ובהם "צמאה לך נפשי” שהגיע ללמעלה מחצי מיליון צפיות, הופעה בפסטיבל המוזיקה "BoomBox” עם מיטב האומנים בארץ, שירים מקוריים וקאברים שזכו לפרגון מהאומנים המבצעים, כמו חנן בן ארי, נסרין קדרי ועדן חסון.
 
לאחר שנים של עבודה עצמאית באולפן, נוצר קשר עם מפיקים בארה"ב – Lucas Geniza, Andrew Kiefer, Jack Synoski - אשר במקרה שמעו את ישי ביוטיוב, התרשמו מעבודתו והזמינו אותו אליהם לשיתוף פעולה במסגרת הפרויקט של "Jewtronix" (הפקה אלקטרונית לשירים יהודיים מהמקורות).
 
בנובמבר האחרון השתחרר משירות כלוחם במג"ב ומאז משקיע את כל כוחו במוזיקה, לימודים מקצועיים במכללת "BPM" בתל אביב ובנוסף על אלבום הבכורה שלו בשם "יורה לכל הכיוונים” שבו השקיע חמישה חודשים של עבודה ויצירה באולפן, מכתיבה והלחנה עד הפקה וביצוע של השירים. האלבום מכיל חמש רצועות אשר מעבירות את המאזין מסע בחייו של ישי דרך 5 תחנות משמעותיות שנוגעות בכל אחד. עכשיו הוא מוכן לעלות לשלב הבא ומשחרר את השיר ”באנו גם לשמוח” אשר מהווה את אחת התחנות באלבום. השיר מדבר על האופן בו ישי מאמין שצריך להסתכל על החיים למרות כל הקשיים ולהבין שבסופו של דבר אסור לשכוח את השמחה. ומה לא מתאים יותר בתקופה הזאת משיר אופטימי ושמח שיכול לתת תקווה לאנשים? 
חזור לרשימה המלאה