ירדנה ארזי "אם הוא ילך"

שם האומן: ירדנה ארזי

שם השיר: "אם הוא ילך"

שיר חדש לירדנה ארזי במיוחד לפסטיבל הקולנוע הגאה TLVFest בפעם הראשונה ירדנה ארזי מוציאה שיר חדש לרגל אירועי הגאווה שנבחר להוביל את הפרומו הרשמי לפסטיבל הקולנוע הגאה TLVFestשמתקיים השנה זו הפעם ה-13 בסינמטק תל אביב.
 
"אם הוא ילך" למילים של איה כורם ולחן של כריסטופר בלנקינסופ הוא שיר מקאברי, מצחיק ודרמטי באווירה צוענית, שעוסק, איך לא, באהבה נכזבת שעשויה להפוך לעניין של חיים ומוות. הקליפ לשיר בהפקת פסטיבל הקולנוע הגאה ובהשתתפות מלכות דראג מובילות ובראשן טלולה בונט והכוכב האורח: מוטי רייף, מי שכבר היה אהובה הטלוויזיוני של ירדנה לפני 30 שנה בצילומי הקליפים לאלבום "דמיון מזרחי", שהיו למעשה הפריצה הראשונה של רייף כדוגמן בתחילת דרכו. את הקליפ ביים אוריאל יקותיאל וערך דן תומר. 
 
ירדנה ארזי: "אני צוענייה בנשמתי וכששמעתי את השיר המקורי של להקת "17 היפים" מגרמניה נדלקתי עליו מיד. הגרסה העברית של איה כורם לקחה את השיר לכיוון אחר, מצחיק אבל גם רציני. אהבה היא לא נושא להתלוצץ. וכשחיברנו את המוזיקה הסוחפת והמילים הדרמטיות לפסטיבל הקולנוע הגאה פשוט בנינו סצנה מהסרטים וסוף סוף סגרתי מעגל עם האהבה הנכזבת מהקליפ שצילמנו לשיר "מה נתת לי" לפני 30 שנה. יש נסים בחיים".
חזור לרשימה המלאה