יראת שרה יעקב "אינני יודעת דבר"

שם האומן: יראת שרה יעקב

שם השיר: "אינני יודעת דבר"

מילים: דויד מונסונגו
לחן: טל שגב
שירה: יראת שרה יעקב
עיבוד והפקה מוזיקלית: עמית יצחק, אלדד ברמן וטל שגב 
ניהול הפרויקט: אשר ביטנסקי
 
מתוך "קולותשובה" -  פרויקט חדש של נשים שרות
לפני כשלוש שנים פנה טל שגב לאמן הרב תחומי דויד מונסונגו ושיתף אותו ברעיון להפיק פרויקט מיוחד של נשים חוזרות בתשובה שישירו ויספרו את סיפורן האישי. התוצאה: אלבום נשים שרות, כל אחת מן הזווית האישית שלה, כולן בעלות תשובה, כולן סיפרו במפגש אישי את סיפור ההתקרבות לדת. בפרויקט משתתפות שרון רוטר, דין דין אביב, הדס הללי וכאמור יראת שרה יעקב המבצעת את השיר "אינני יודעת דבר" – סינגל הבכורה.
 
יראת, בוגרת בית הספר למוסיקה "מזמור" הספיקה להוציא מספר שירים באופן עצמאי ולשתף פעולה עם מוזיקאיות רבות בהן רונה קינן, יעל דקלבאום ועוד.  
 
דויד: "אני זוכר שישבתי מרותק והקשבתי לדבריו של טל, היה אור בעיניו, שהדליקו גם אורות בעיניי. לצד ההתלהבות היה גם חשש גדול, האם אעמוד בציפיות? מעולם לא עשיתי דבר כזה, הרעיון היה להיפגש עם הזמרות, להקשיב לסיפור חייהן ולכתוב טקסט שמתכתב עם אמונתן".
 
דויד מונסונגו, אמן רב תחומי. צלם ומשורר, אשר רגישותו השירית, למילים, למקצבים, וחיבורו לאינטימיות של המילה מהדהדים לתוך צילומי הטבע שלו. האסתטיקה, הראייה הצילומית, הקומפוזיציה, הטבע והאור מהדהדים חזרה לתוך השירה שלו. את רוב זמנו הוא משקיע בכתיבה ובצילום. מסעותיו מתועדים ביומני מסע, אותם הוא כותב במהלך המסעות, כמו-כן, הוא כותב שירה משך שנים רבות. כצלם טבע, הוא שואף לתעד בעלי חיים וצמחים בסביבתם הטבעית. הוא מצלם רבות בשמורות הגדולות באפריקה, בארצות מזרח אסיה, ביערות הגשם של מרכז אמריקה ובאנטרקטיקה. כמו-כן, גינת ביתו מהווה "שמורת טבע" ייחודית, שם מתקיימים מפגשים חד-פעמיים עם צפרדעים בברכות הנוי, עם פרפרים וחרקים בצמחייה הטבעית הייחודית שדויד מטפח. מונסונגו הציג תערוכות רבות ברחבי הארץ וממש לאחרונה השיק את ספר השירים החדש שלו מתקלף.
 

חזור לרשימה המלאה