יפעת נץ ודורי קוטאי "תמיד אותו דבר"

שם האומן: יפעת נץ ודורי קוטאי

שם השיר: "תמיד אותו דבר"

יפעת נץ ודורי קוטאי חברו יחד לכתיבת שירים משותפת ושיתוף פעולה מוזיקלי הכולל הקלטות והופעות דואט. חיבורן המוזיקלי מפיץ אור בכל הפינות החשוכות בהן מצטבר האבק, בשפה ישירה, פשוטה ואינטימית, הן חושפות את קולן ומציעות למאזינים להיכנס אל תוך עולמן ולחוות יחד את מבטן על החיים. "תמיד אותו דבר" מדבר על היחסים שבינה לבינה. בעדינות מתאר השיר מערכת יחסים בין שתי נשים כשנוכחות הקצה שתמיד מאיימת להיסגר ולהיגמר מרחפת מעל ובכל זאת כך הן שבות פעם אחר פעם אל הזרועות המוכרות, אל המקום הנוח שם אפשר להתרפק ולהמשיך ביחד. לכולנו מאות גלגולים, ויחסים הם גם ככה דבר נורא מורכב, אבל בסוף זה תמיד אותו דבר, כאשר החיפוש הוא אחר ההרמוניה והאהבה המחבקת.
 
יפעת נץ: נץ התחילה את דרכה כבסיסטית להקת "המכשפות", הייתה סולנית בלהקת "ונוס" ומאחוריה שנים רבות של עשייה מוזיקלית. היא עבדה עם הרכבים ואומנים רבים, ביניהם קורין אלאל וסי הימן, הן כנגנית והן כמפיקה מוזיקלית. כיום נץ היא אחת היוצרות בהרכב "התהפכו היוצרות", שבו ארבע נשים יוצרות משתפות פעולה ושהוציא את הסינגל "הזונה", למילותיה ולחנה של נץ, שאף מנגנת בהרכב ומפיקה אותו מוזיקלית. בימים אלה גם ייצא לאוויר פרויקט משותף של נץ, הגר רווה ואלברט סופר, שהלחינו שירים של המשוררת חמוטל בר-יוסף וכמו-כן לאחרונה שחררה סינגל חדש "זמן השקיעה" בהפקתו של מתן בן –צבי כל הדרך מברוקלין.
 
דורי קוטאי או בשם הבמה שלה Kutai Dorileela ,התחילה את דרכה המוזיקלית כנערה בערד עם להקת העורבים ו"נתינג אט אול" ועבדה בהפקות שונות כסולנית. בגיל 16 עברה לחיות בדרום אפריקה ועבדה באולפני Ruff Ghetto יחד עם מפיק על בשם DJ Sneja ,הריצה מופע אלקטרוני משותף עם  Rowen X והוציאה EP בשם Embryo בהפקה של  Peter Christensen אותו ניתן לשמוע ב I tunes העולמי. מאז חזרה ארצה לישראל ב2014 היא סוללת דרך הפקה עצמאית לשיריה בגראנג' פופ ייחודי ומוציאה אותם לאור ללא הפסקה.
חזור לרשימה המלאה