יעל שחר וסגיב כהן "בחלוף הזמן"

שם האומן: יעל שחר וסגיב כהן

שם השיר: "בחלוף הזמן"

יעל שחר , שם מוכר בתעשיית המוסיקה, רוצה שגם הקהל הרחב יתוודע אליה ומשחררת שיר ראשון כזמרת בדואט עם סגיב כהן. אחרי שהגיעה בעונה האחרונה לרבע גמר דה וויס, חצי גמר הכוכב נולד (עונה שנייה), השתתפה בתכנית ארבע חתונות, הייתה זמרת הליווי של שרית חדד במשך חמש שנים וזמרת הליווי של שירי מימון באירוויזיון, יעל שחר צועדת בבטחה אל קדמת הבמה ומשחררת שיר בדואט עם סגיב כהן, שגם כתב והלחין את השיר.
 
רבים בתעשיית המוזיקה מכירים ומעריכים את יכולותיה של יעל, הקהל התוודע אליה בתכניות הטלוויזיה בהן לקחה חלק, ועכשיו, תוך כדי היריון שני היא פורצת קדימה. אחרי סיום הצילומים של דה וויס יעל חיפשה שירים. חברה משותפת דאגה להפגיש אותה עם הזמר והיוצר סגיב כהן.
 
יעל: "נפגשנו והוא השמיע לי כמה שירים. כולם היו מצוינים. לא ייאמן כמה שהבחור הזה מוכשר. בסוף הוא לקח גיטרה והתחיל לשיר שיר והצטרפתי אליו. הבנתי שזה זה. הטקסט דיבר אלי. כל אחד מבין טקסטים בצורה שהוא בוחר, והטקסט הספציפי הזה לקח אותי אל אמא שלי שנפטרה תוך כדי הצילומים של דה וויס. תוך כדי שירה משותפת צחקתי ואמרתי לו שאני חושבת שכדאי שנשיר את זה כדואט והוא הסכים. בשבילי זה היה השיא".
 
אין לאן לברוח זה הזמן שלך לפרוח להשלים עם האובדן לקבל מה שניתן יעל: "השורות האלה כל כך נגעו בי, והנה, שיר ראשון שלי ועוד כדואט עם סגיב כהן. זכיתי, ואחרי כל מה שעברתי, אני שמחה שסוף סוף החלום שלי מתגשם".
חזור לרשימה המלאה