ילון לוי "לב שקט" האלבום

שם האומן: ילון לוי

שם השיר: "לב שקט" האלבום

ילון, מוזיקאי יוצר מעבד ומפיק מוזיקלי, עובד עם אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, מלמד ומנחה הרכבים.
 
"גדלתי בבית אומנותי ומוזיקלי, שמענו הרבה מוזיקה לועזית של שנות ה-70-60 . מאז ומתמיד נמשכתי למוזיקה ואת המסע שלי התחלתי בגיל 14 עם למידת נגינה בגיטרה. נפתח בפניי עולם חדש, התאהבתי בכלי, מצאתי את הדבר שנותן לי רוגע ושלווה וכבר מהתחלה הייתה בי תשוקה ליצור ולהלחין. בתיכון למדתי במגמת מוזיקה וגיליתי לראשונה את הבמה וחשתי אופוריה וחיות כשהופעתי. הבנתי שמוזיקה היא הייעוד שלי. בטיול של אחרי הצבא בדרום אמריקה ספגתי ונחשפתי למוזיקה עממית מהמדינות בהן ביקרתי וקיבלתי השראה. החוויות שחוויתי, הנופים והתרבויות השונות מילאו אותי בתחושות של חופש פנימי אמיתי ושמחת חיים. "
 
כשחזר לארץ הלך ללמוד ב"רימון" בית ספר למוזיקה ובמקביל למד תואר ראשון בחינוך מוזיקלי במכללת "לוינסקי". בהמשך לקח מספר קורסים במכללת BPM.  "המשכתי להיחשף ולהאזין למוזיקת עולם והתחלתי להתחבר יותר לאורח חיים הוליסטי ולעולם של רוחניות. הסגנון המוזיקלי שלי משלב פולק, רוק ומוזיקת עולם. מוזיקה עממית עמוקה, עדינה עם הרמוניות מיוחדות, נגינה נוגה המלאה בכנות רגש ונשמה."
 
הפקת האלבום הייתה תהליך שלקח מספר שנים "זה ללא ספק הדבר הכי משמעותי שעשיתי עבור עצמי. זה היה חלום שלי למשך הרבה זמן. התהליך היה מרגש ועוצמתי. לעבוד על המוזיקה שלי, לחשוף אותה בהופעות ולהקליט את השירים גרמו לי להרגיש סיפוק, הגשמה וביטוי עצמי. לאורך הדרך תמיד הייתה לי אמונה בעצמי ובמוזיקה שלי. כמובן היו גם קשיים והתמודדויות. זה היה מסע שנמשך אל עבר הגשמת החלום שלי ." 
  
הקונספט של האלבום הוא בין להיות בנוסטלגיה לבין לחיות את הרגע, בין להרגיש תחושות של עילוי לתחושות של שפל. השירים מביעים בעיקר אופטימיות, שמחה, ומחוברים לטבע, אור ואהבה. "השאיפה היא לחיות בחופש פנימי אמיתי ללא מעצורים ופחדים ולמצוא שלווה ושקט בלב"  ילון
 
צילום: מורן ויזל
עיצוב גרפי: אלי שטיין


חזור לרשימה המלאה