יובל מור וחלוצי הפאנק "פיצה בתדר"

שם האומן: יובל מור וחלוצי הפאנק

שם השיר: "פיצה בתדר"

לחן – מתן שתית, יובל מור
מילים – יובל מור, נעמה גוגנהיים וניר הורוביץ
עיבוד – דותן ברגמן ויובל מור
הפקה מוזיקלית – דותן ברגמן 
 
יובל מור וחלוצי הפאנק הם להקה שמנגנת - בזוקה פאנק ישראלי שנותן כבוד לשפה העברית - מתוך חזון ברור ומוקפד להגיש את המסיבה הכי טובה בעיר. יובל איגד סביבו הרכב המונה כשישה מוזיקאי על מכל הארץ שבאים להרים ולהרקיד את הקהל באמצעות אנרגיות מטורפות, פזמונים שכיף לשיר וגרוב היסטרי. אחרי שהופיעו ברחבי הארץ עם האי.פי הקודם ״כוכב אחר״, הם לקראת שחרור אלבום הבכורה ״חצי הכוס המלאה״ והופעות נוספות סביב חגיגת שחרור האלבום !  
 
הסינגל ״פיצה בתדר״ הוא החצי הראשון של ״זכרונות ממך״ (שהוא השיר שבא מיד אחריו באלבום, לו המאזינים יצטרכו לחכות עד שהאלבום ייצא). יחד הם מהווים סיפור אהבה שקורה בלב תל אביב, העיר עם הכי הרבה אופציות להיכרויות שמייצרת הכי הרבה פומו לרווקים/ות שנשבר להם הלב כבר פעם או פעמיים, ולכן מאוד קשה למצוא אהבה/זוגיות/משמעות וללכת עד הסוף. הטקסט מטייל דרך הסיפור של יובל באמצעות הרמוניות מהממות בזמן שהוא חמוש בלא מעט כלי נגינה עליהם דותן ברגמן (המפיק).
 
את האלבום החדש יובל והלהקה החליטו להקליט באולפנו הביתי שבתל אביב עם המפיק דותן ברגמן (Tane) .ברגמן הצליח להכניס לתוך ההפקה את הוייב הקיים של חלוצי הפאנק שהתחיל להבנות ב 2018 ולקח חלק מאוד גדול בעיצוב הסאונד והכיוון האומנותי אליו יובל והלהקה הולכים. 
 
חברי ההרכב: 
שירה וגיטרה – יובל מור
בס – אורי פלומן
תופים – תמוז דולב
קלידים – יונתן הרינגמן
גיטרה – מתן שתית
סקסופון – יהלי שרון
קולות – נעמה גוגנהיים
 
איור לוגו – עומר צימרמן
גרפיקה – צח צנגר
חזור לרשימה המלאה