יוֹנִינָה "בחוץ"

שם האומן: יוֹנִינָה

שם השיר: "בחוץ"

"יונינה" (יוני ונינה טוקייר), ההרכב הזוגי המוזיקלי המקסים שפרץ לתודעה באמצעות הרשתות החברתיות עם מיליוני צפיות, אך חצה כבר מזמן את הגבולות הוירטואליים והגיע בשנים האחרונות להצלחה רבה ולקהל ענק שעוקב אחריהם באדיקות בארץ ובעולם. מאחוריהם אלבום בכורה ומעל לשלוש שנים של הופעות. במקביל לכל אלה יוני ונינה מגדלים שני ילדים קטנים ומתגוררים בפרדס חנה.
 
יונינה הוא הרכב מלא בקסם. יש להם את היכולת לקרב קהלים שמאוד שונים זה מזה, בין אם אתה מגיע מהפריפריה או גר בלב תל אביב, בין אם אתה חילוני או דתי. קל מאוד להתחבר למסרים הכנים והפשוטים שלהם ובעיקר להתאהב במוזיקה היפה שהם יוצרים. בימים אלה יונינה עובדים על מיזם מוזיקלי חדש, אלבום קונספט שמתאים לקטנים ולגדולים. הטקסטים עצמם מדברים בגובה העיניים של ילדים והשירים נוגעים בכל מה שמעסיק משפחות.  "בחוץ" הוא הסינגל השני שיוצא מתוך האלבום שצפוי לצאת במהלך השנה הקרובה. 
 
יונינה מספרים על השיר החדש: "כמה עוד אפשר להיות בין הקירות... איך אפשר להישאר כאן בפנים כשהמרחבים אליי קוראים. במציאות שחצי מדינה נמצאת בבידוד ויש תחושה של מחנק ורצון לחוות את הקיץ במלואו, השיר האנרגטי 'בחוץ' יחד עם הקליפ מאפשרים רגע של ניתוק - רגע של חופש, מרחבים וקיץ."  בעקבות הקהל הרב שהצמד צבר בחו״ל ובארץ, כל השירים באלבום נכתבו בשתי השפות- עברית ואנגלית.
חזור לרשימה המלאה