יגָאֵל פילר "מילים, דרך, כוונות" האלבום

שם האומן: יגָאֵל פילר

שם השיר: "מילים, דרך, כוונות" האלבום

יגָאֵל, למד משחק ב"בית צבי". הוא שחקן, מוסיקאי וצייר עסוק. כיום משחק במספר הצגות תאטרון: "המלבוש" לצד מוטי גלעדי ודני שטג "מאחורי הגדר" בתפקיד הראשי וגם צייר את תפאורת ההצגה. בחודשים האחרונים הצטלם לסדרה "משיח" שעתידה לעלות ב"קשת" ולא מזמן סיים להצטלם לסרט :"יומני אוסלו" (בבימוי מור לושי ודניאל סיון) בקייב שבאוקרינה בו הוא מגלם את דמותו של ד"ר רון פונדק. תערוכת הציורים שלו "רחשים" מציגה ברחבי הארץ, אבל המוסיקה תמיד ברקע..
 
יגָאֵל כתב שני אלבומים, אחד מהם "הגיץ" בניהולו המוסיקלי של קובי אוז היה מן פרודיה על הזמר המזרחי. ליגָאֵל מסלול חיים לא קונבנציונלי, משפחתו הדתית עלתה מקנדה, הוא למד בישיבה חרדית, סולק ממנה, נשר מהלימודים, והחל לעבוד במוסך כנגד כל הציפיות. דווקא אל המסגרת הצבאית הוא התחבר, הוא שירת כרס"פ, ולאחר מכן כמ"פ בפנימייה צבאית עד תום שלוש שנות שירות והשתחרר בהצטיינות. 
 
לאחר שנים של עשייה, יגָאֵל מרגיש בשל מתמיד להוציא את אלבומו "מילים, דרך, כוונות". באלבום זה הוא משתף פעולה עם איש הרדיו הנכבד מר דן כנר, דן קורא את מילות השירים לפני כל שיר שמתנגן. אלבום זה מוקדש לעושרה של השפה העברית, הוא מוקפד ויש בו שימת דגש על השפה וכבודה. 
חזור לרשימה המלאה