יאיר זיו "1982" האלבום

שם האומן: יאיר זיו

שם השיר: "1982" האלבום

יאיר זיו מוזיקאי, זמר, פזמונאי, מלחין ומעבד מוזיקלי עם אלבום חדש -"יאיר זיו 1982". הוא החל את דרכו המוזיקלית בלהקות הצבאיות, שם שירת עם עידן רייכל, ושנתיים לאחר מכן פרץ לתודעה כששר את הלהיט הגדול ״בואי״ בפרויקט הראשון של עידן רייכל. שיר שזכה להצלחה אדירה. יאיר גם לקח חלק בסיבוב ההופעות של הפרויקט. לאחר מכן, נכנס לעבודה עם שמוליק נויפלד על הפקת אלבום הסולו - ״זמן״. האלבום שראה אור ב2009 , זכה לתשבוחות ושירי האלבום זכו להצלחה גדולה והושמעו המון בתחנות הרדיו השונות.
 
במקביל לעבודה על אלבום הבכורה, הוא הקים ביחד עם רוני הוד את להקת קאוורים "U2 BOOTLEG" בשנת 2011 חבר לקלידן שלומי מאיה ולליאו יעיש ויחד הם יוצרים את להקת LEGO LEPRICONS, הלהקה הקליטה אלבום EP בשם ."Call Security ,Judith" לאורך כל הדרך, יאיר זיו זוכה לשבחים רבים בזכות קולו המרגש והופעותיו המיוחדות המזכירות לרבים זמרים מובילים בעולם כמו בונו האגדי מלהקת U2 ומייק ברנט.
 
האלבום החדש כולל 12 שירים שאת כולם הוא כתב הלחין והפיק מוזיקלית. מתוכו הכרתם את ״את כל מה שנשאר״, ״עשרים שנה״ ו״שקט בוא״ שזכו להצלחה יפה ועוררו סקרנות סביב הפרויקט החדש שבדרך.
 
מופע השקה חגיגי לרגל יציאת האלבום ב 3/6/19 בו יארח את HUMANHUMAN BIT BOX תאטרון תמונע, 21:00
חזור לרשימה המלאה