טל פליישר "מאותת אהבה"

שם האומן: טל פליישר

שם השיר: "מאותת אהבה"

מילים ולחן: טל פליישר
 
בקליפ הלא שגרתי של ״מאותת אהבה״ מככב יואל פליישר בן ה-5 . הקליפ חושף בפנינו את עולמו של ילד אחד דרך עיניו ודמיונו היצירתי. הוא מעניק לנו הצצה אל תוך העולם הפנימי ביותר של יואל, שמציג את עולמו מול המצלמה ללא בימוי ויוצא החוצה עד לחלל הרחוק. זהו ניסיון להסביר שמה שעלול להיתפס על ידי המבוגרים כאובדן דרך הוא למעשה מסע פנימי למציאת העצמי.
 
טל פליישר הוא מוזיקאי ואיש חינוך. מזה שנים שהוא יוצר ומשתף פעולה עם אמנים ומוזיקאים עצמאים, וכן היה הסולן של להקת "פינג'אן". במקביל למוזיקה, פליישר עובד בגני ילדים ומלמד פסנתר בפנימייה לנוער בסיכון. העבודה עם הילדים הולידה בו את הרצון ליצור ולהגשים חלומות לאחרים ולו. כיום הוא גם מקדם את הקמת פרויקט מתחם המוזיקה והמדיה לנוער בפנימייה לנוער בסיכון בכפר סבא, שעתיד לקום במהלך השנה הקרובה.
 
הסינגל החדש, "מאותת אהבה" הוא השיר הנושא מתוך אלבום הבכורה שלו, אלבום שהוא עולם פנימי ותרבותי שלם ועומד כעת בקמפיין של מימון המונים באתר הדסטארט.
 
"האלבום הוא יצירת פופ-רוק. הטקסטים מציגים סיטואציות בין אם לבנה ועוסקים במערכת היחסים בין אמא שלי לביני בזמן תהליך ההתנקות שלי, דרך תקופה חשוכה ועד ההחלטה לבחור בחיים. האלבום, שאתו מגיע עולם ויזואלי שלם בעיצובים ובווידאו, הוא ניסיון לעשות חשבון נפש אישי ולתאר ביצירה את תהליך הפרידה מן החושך. זה לא אלבום רגיל, אלא עולם מוזיקלי, ויזואלי וטקסטואלי שלם. עולם אליו אני מזמין אתכם להיכנס, להצטרף אליי ולהיות שותפים משמעותיים בהוצאה שלו לעולם האמיתי. כי רק אתם תוכלו לאפשר לו להסתובב באמת", הוא מוסיף על קמפיין ההדסטארט. "שבע שנים חלפו מאז אלבום הבכורה של הלהקה שלי, פינג'אן. אמנם לא כבשנו את העולם, אבל הצלחנו ליצור גוף יצירה משמעותי שלקח כל אחד מאיתנו למקומות שונים, יחד ולחוד", מספר פליישר, "השנים שחלפו עבורי, היו רכבת הרים משוגעת, רכבת שנפלה אל תוך תהום עמוקה ואחרי תקופה ארוכה, נסעה אל עבר חיים חדשים. בסופו של המסע הזה, מגיע אלבום הסולו הראשון שלי, "מאותת אהבה". 
 

חזור לרשימה המלאה