טדי נגוסה "צריך קצת"

שם האומן: טדי נגוסה

שם השיר: "צריך קצת"

רגע לפני האלבום השלישי מוציא טדי נגוסה את 'צריך קצת' סינגל שלישי שלו קדמו 'זה בדם שלי, ו'בבידוד'. גם הסינגל הנוכחי כמו האלבום כולו הוא תוצאה של שיתוף פעולה עם המוזיקאי והמפיק איתמר ציגלר. המילים, הפלואו והביטים של טדי לצד החשיבה ההרמונית והמלודית של ציגלר, הולידו זן חדש של היפ הופ, שבולט בהפקה ובסאונד החם שלו  וכדי לחמם את השטח לבאות, יוצא הסינגל "צריך קצת", שנכתב מהמקום הכי אישי, ופונה למכנה משותף קולקטיבי – המקום הבסיסי באדם ששואף לשמחה, חופש וחיבור אמיתי אל הנפש.
 
טדי (26) הוא אחד מהראפרים המסקרנים שפעילים בסצנה המקומית בשנים האחרונות. שורש היצירה והמקום ממנו נובעת ההשראה היא ללא ספק לוד, שם גדל ובה הוא חי עד היום. את כל המורכבויות, היופי והקושי שבעיר הביא אל תוך המילים והשירים שכתב כבר בגיל מאד צעיר, בימים שהם הקיום המוזיקלי שלו התרכז לתוך קופסה בסלון שבה ראו MTV וקניה ווסט היה אלוהים. משם אל המציאות שבחוץ כחלק מ'זולוד' , קולקטיב ראפרים ומפיקים מהעיר לוד שפעלו ויצרו יחד, שם קיבל לראשונה קורת גג מוזיקלית וסביבה תומכת ליצירה שלו.
 
במקביל לפעילות בזולוד החל טדי להוציא חומרים תחת שמו, בעבודה עם מפיקים שונים שהולידה שני אלבומי סולו. בשנתיים האחרונות עובד צמוד באולפן עם ציגלר, כשהשיר הראשון שהוציאו 'זה בדם שלי' שיתוף פעולה עם יסמין מועלם, הפך לאחד מלהיטי השטח הגדולים של השנה, ומתמודד גם במצעדי השנה השונים. זה בדם פתח את התדר לקהל חדש שהולך וגדל, ויצר ציפייה רבה לאלבום המלא שיצא כבר בספטמבר הקרוב.
 
הופעת השקה לאלבום 26/9 בארבי תל אביב מארח את: יסמין מועלם, וייב איש, אברהם לגסה, ג'ני פנקין ואיתמר ציגלר
 
מילים: טדי נגוסה
לחן: איתמר ציגלר
הפקה מוסיקלית, מיקס: איתמר ציגלר 
עיצוב קאבר ומושן: אור דרורי
חזור לרשימה המלאה