חננאל אוחנה "פלגי המים"

שם האומן: חננאל אוחנה

שם השיר: "פלגי המים"

מילים: חננאל אוחנה     
לחן: חננאל אוחנה ובן גולן   
 
לפני תשעה חודשים טבע איתמר ז"ל אחיו של חננאל באסון הכנרת בניסיון להציל את חבריו. שבועיים וחצי לפני עוד הספיק לרשום את חננאל לתכנית X FACTOR העונה השלישית. לרבים וודאי זכור האודישן המרגש שלא השאיר עין יבשה. 
 
חננאל מספר "מאז ומתמיד הוא רשם אותי לתכניות מוזיקה כאלו ואחרות וזה היה רחוק ממני, הרגשתי שזה לא שייך לי. כחודש לאחר המוות שלו קיבלתי שיחה מהפקת התכנית והתבשרתי שאיתמר רשם אותי. הופתעתי למרות שלא התפלאתי. הלכתי לקיים את צוואתו ולהתחרות בתקופה הכי קשה בחיי, בעונה הזו של התכנית. לפני מחנה האימונים התלבטתי אם לפרוש או לא אבל הלב לא נתן לי. במחנה האימונים הקושי הנפשי להתחרות גבר, ושם זה נגמר. המסע שלי החל מזמן ועכשיו נוסף למסע עוד "תיק", קיום הצוואה של אחי שילווה אותי תמיד. המוזיקה מקימה אותי, מחייה אותי, ומביאה לי הבעה עצמית במקומות הכי חלשים וקשים שלי". 
 
חננאל אוחנה, בן 26 נשוי ואב לשתי בנות, גדל והתחנך בקריית שמונה, הוא מנגן על גיטרה מגיל 9 וחי את הבמות, כיום הוא לומד לתואר ראשון במוזיקה בקריה האקדמית אונו ולמחייתו עובד עם בני נוער.  
 
"פלגי מים" הסינגל הראשון מתוך אלבום הבכורה של חננאל שיראה אור בקרוב. זהו שיר שנכתב ע"י חננאל על איתמר ז"ל בימי השבעה על הקשר החם והאמיץ שהיה ביניהם.

ב 27.2.18 תתקיים הופעת בכורה של חננאל בהיכל התרבות קריית שמונה. ערב שכולו מוזיקה ונשמה לזכרו של איתמר ז"ל. כל ההכנסות של הערב הזה יהיו לתרומת ספר תורה לזכרו.   
חזור לרשימה המלאה