חן אהרוני "המנון"

שם האומן: חן אהרוני

שם השיר: "המנון"

לאחר הטירוף של השיר האחרון " בואי נרקוד" שהוציא בשיתוף עם חברי להקת האולטראס שגרף הצלחה היסטרית, ממשיך חן אהרוני לכבוש בצעדי את ענק מצעדי הפזמונים ומשחרר סינגל שהוא כולו חגיגה של פופ טהור. בקליפ החדש מציג חן את מלוא תפארתו באווירת הדיסקו-פאנק האופיינית לו עם דגש על צבעוניות, אופנה, כיף וכישרון שלא ישאירו אתכם אדישים. השיר והקליפ ממשיכים להדגיש את הצד החזק של חן, פופ בינלאומי, איכותי ומקצועי שלא היה מבייש את מיטב האמנים.
 
השיר נכתב ע״י סהר חגי וניצן קייקוב שכבר הוכיחו בעבר ששיתוף הפעולה חן עם מוליד סגנון ייחודי אמיץ מוסיקלי וקומוניקטיבי ששם את אהרוני בטופ של זמרי הפופ בעשור האחרון (בואי נרקוד, נשימה, ברחוב, אהבה בלב ועוד...). ״המנון״, כמו הלהיטים הקודמים, עובד והופק על ידי המפיק המוזיקלי הבינלאומי - ניצן קייקוב, האחראי על מאות להיטים של האמנים הגדולים בארץ ובחו"ל (ג 'סטין טימברלייק, קית אורבן ...)
 
חן אהרוני (28) הנסיך של הפופ הישראלי - מטפח קריירה מסקרנת ומעוררת הערכה בעולם המוזיקה והבידור כבר עשור. בשנה האחרונה, לצד העבודה על אלבומו השלישי על קו תל אביב-לוס אנג'לס, הצליח להדהים אותנו מחדש עם השתתפותו בעונה האחרונה והמוצלחת של "הכוכב הבא לאירוויזיון" בהגיעו לגמר לאחר אינספור ביצועים בלתי נשכחים, מרגשים ומרימים.
 
חן אהרוני מייצג את הדור של האמנים האמתיים שבאים ויוצרים מהשטח, שעברו דרך קשה וארוכה אך לרגע לא ויתרו על עצמם, האמנים היוצרים שזוכים להערצה מעצם העשייה התמידית, ולא צמחו אך ורק בעזרת הרשתות הדיגיטליות אלא בעבודה רבה והתמדה אינסופית.
חזור לרשימה המלאה