חמי רודנר ויאיר הררי "יש יופי"

שם האומן: חמי רודנר ויאיר הררי

שם השיר: "יש יופי"

מילים ולחן: חמי רודנר ויאיר הררי
הפקה מוזיקלית: איתי צוק 
 
חמי רודנר מוציא את הסינגל השלישי "יש יופי"  מתוך פרויקט "יהומה" בו הוא מארח את יאיר הררי, יוצר צעיר בתחילת דרכו אשר היה תלמיד של חמי. "יש יופי" הוא שיר ייחודי ונוגע ללב בפשטות ובאמת שהוא מביא איתו. בחיבור בין שני עולמות לכאורה שונים אבל בעצם גם מאד דומים, נותן הצצה למציאות היומיומית שלנו של הבית, השכונה והחום הישראלי שלא דומה לשום מקום אחר. השיר מלווה בקליפ שכולו עשוי מתמונות סטילס של הצלם המוערך אלדד רפאלי שמביא בצילומיו המרהיבים את הישראליות במיטבה  מנקודת מבט ייחודית ומרגשת ובצורה מעוררת מחשבה על האסתטיקה של הצילומים והמציאות המשתקפת מתוכם.
 
"יהומה" הוא פרויקט סולו של חמי שבו הוא מארח אמנים שונים ממגוון ז'אנרים ומגבש אמירה סאטירית, נוקבת על כאן ועכשיו. התוצאה- פרויקט אלקטרו-רוק, ייחודי  ומרתק. 
 
חמי רודנר: "יש יופי" נכתב אחרי ש"פרויקט יהומה" כבר היה סגור. יניב דוידסון, המנהל שלי, החמיא מאד למוזיקה אך ציין שחסרה פה איזו נחמה ואופטימיות. בעבר הייתי רוטן מולו דברים כמו "זאת האמנות שלי "take it or leave it" וכו׳ , אבל כן יש בי אופטימיות מסוימת. כשאנחנו פחות דגלים ויותר בני אדם אנחנו יכולים להיות יפים. המוזיקה היא ההוכחה. מוזיקה מחברת בין מוזיקאים ובין כולם. היופי שבה זוהר בעצמה ככל שהעולם הולך ומאפיל.  יאיר הררי היה תלמיד שלי במזמור ונפשותינו נקשרו. הוא בא מעולם הפיוט והסלסול ופערי גיל, סגנון, דעה פוליטית, דת ומוצא היו כלא היו בינינו. ישבנו בסטודיו שלי והשיר נשפך לנו מהנשמה בלידה נעימה ונטולת אפידורל. כל עוד אנשים ייפגשו ויקבלו השראה מהשוני יהיה יופי של יופי.". 
 
מופע השקה חגיגי  לפרויקט יתקיים ב 20.9 בבארבי ת"א עם אורחים מיוחדים שלקחו חלק: יובל בנאי, איפה הילד, רונה קינן, ג'יין בורדו, אלון עדר, תומר ישעיהו, יאיר הררי, בנימין גולדשטיין, הדס קליינמן ואביב בכר. במופע יבצע חמי את שירי הפרויקט לצד שיריו מכל הזמנים: גאולה, רק בשביל לקבל חיבוק, לבן בחלום שחור, בואי ניפרד, מישהו שומע אותי, מלנכוליה אהובתי,  נפלת חזק, ועוד רבים וטובים.
חזור לרשימה המלאה