חגי רוסנק "חופרים שוחה"

שם האומן: חגי רוסנק

שם השיר: "חופרים שוחה"

חגי רוסנק, זמר, יוצר ומלחין ואברהם אבוטבול נפגשו לפני שנים אי שם בצפון לפגישה גורלית. אהבה ניצתה, חיבור נולד. חגי הרגיש את זה בלב. הוא לא היה צריך יותר מזה . מאז מותו המפתיע של אברהם, חגי הרגיש שאת האמת הזאת חייבים להוציא לאור הוא עובד על פרויקט עיבודים רוקיסטים, בועטים, מרגשים לעושר הגדול שאברהם השאיר אחריו.
 
על הבמה, בקול חם ולב רותח חגי שר את אברהם, שר את עצמו, בעיבודים בועטים, משגעים ובבלדות ששורטות את הלב . בין לבין הוא משתף את הקהל במסע של שניהם – להיוולד מחדש .
 
אברהם, היה מקושר למיטב המוזיקאים בישראל. וכך כתב עליו שולי רנד חברו: "היית מוזיקאי ענק, לא זכית להכרה שהיית כל כך ראוי לה. זה כאב לך. זה כאב לי . אבל מי שכן זכה ונחשף ליופי המופלא של יצירותיך שאב מהם כל כך הרבה תקווה, אמת ואמונה "
 
אברהם לא זכה להכרה כשהיה ראוי לה בחייו ועל כן חגי יוצא אתו למסע משותף כדי לנסות לתת לו את הנחת הזאת במותו . בימים האחרונים התגייסו מיטב האמנים לתמוך בפרויקט של חגי תחת הכותרת ״גם אני חבר של אברהם״ והעלו וודיאו לתמיכה בהד סטארט ברשתות החברתיות.
 
חנן בן ארי, שולי רנד, טל שגב, אהוד בנאי, טל גורדון שיר לוי ועוד . כמי שגדל בבית מוזיקלי, החלום של חגי תמיד היה לעמוד על הבמה, לכתוב, לנגן ולרגש . מכור לנתינה ומוקף תמיד בצלילים חגי עובד בימים אלה על שני מופעים חדשים, יש לו שלושה ילדים מדהימים, אהבה אחת גדולה ואמא יקרה ששומרת מלמעלה .
חזור לרשימה המלאה