זהר ויוני סער "תפילה קטנה"

שם האומן: זהר ויוני סער

שם השיר: "תפילה קטנה"

כולנו מייחלים ומקווים להיות מאושרים ובריאים, כל אחד בדרכו האישית והייחודית שלו. אנו כבר יודעים שבכוח המחשבה והדיבור ניתן לשנות את מציאות חיינו. השיר "תפילה קטנה" בא להמחיש לנו את הדרך בצורה פשוטה וקסומה. זהר ויוני סער הם זוג מוזיקאים, חוזרים בתשובה מתל אביב. זהר היא ביתו של תובל פטר האקורדיוניסט האגדי של "התרנגולים" , "להקת הנח"ל", יפה ירקוני ועוד.. זהר גדלה בבית תרבותי מוסיקלי ספוג בחומרים עשירים שהשפיעו רבות על דרכה. מחצית מחייה גדלה זהר על הסטים של הוליווד כאשר אימא שלה מלבישה את הכוכבים הגדולים ב L.A.
 
לזהר קריירה כרקדנית שאף נכנסה לאיגוד השחקנים בלוס אנג'לס שם הוצע לה תפקיד משמעותי באחת הסדרות הגדולות אך הגעגועים לארץ ולתחושת הבית הכריעו את הכף וזהר חזרה לארץ היכן שהשאירה את ליבה. היא אמנם נטשה את הוליווד אך לא את האמן שבה. בארץ פגשה את בחיר ליבה, יוני סער, גיטריסט ונגן הפקות ויחד השירים אותם כתבה קרמו עור וגידים לאלבום "הדרך" שיראה אור בחורף הקרוב.
 
האלבום הוא אסופת שירים הממחישים את הדרך המשותפת של השניים, יחד וגם כל אחד לחוד. זהו למעשה יומן מסע עשיר ומעניין. את האלבום הפיק: שמוליק דניאל.
 
"תפילה קטנה" הוא הסינגל השני מתוך האלבום של הצמד.
חזור לרשימה המלאה