התקווה 6 "יום יפה?"

שם האומן: התקווה 6

שם השיר: "יום יפה?"

מילים ולחן: עמרי גליקמן
עיבוד והפקה מוסיקלית דני "פילוני" קראק
 
שיר חדש ראשון לתקווה 6, מהלהקות האהובות והמצליחות במוסיקה הישראלית. אחרי סיבוב הופעות רצוף ש"סירב" להיגמר, גם לאחר כ3 שנים , אינספור להיטים כמו: הכי ישראלי, מה שיהיה יהיה, בעולם שלה , שימי לי עוד רום קופנגן שים עין עלינו - עוד פעם פעם, משהו נעים לנשמה ועוד... וכיבוש כל שיא אפשרי, (לאחרונה דורגו כאחת הלהקות המושמעות ביותר בספוטיפיי לשנת 2018) התכנסה הלהקה לעבודה באולפן, עם מאסטר פילוני המפיק המוסיקלי המלווה את הלהקה כבר מספר שנים ואחראי ל 2 האלבומים המצליחים בטירוף "הכי ישראלי" ו- "הכול עוד לפניי" .
 
העבודה האינטנסיבית הניבה יבול עשיר של שירים חדשים שאותם תחשוף הלהקה בהופעת בכורה מיוחדת בהאנגר 11. הלהקה בצעד חריג החליטה לחשוף את המופע והשירים החדשים קודם לקהל שהולך איתם דרך ארוכה והצביע ברגליים במהלך סיבוב הופעות שנמשך 3 שנים ללא הפסקה.
 
עמרי על השיר "כחלק מדור ה׳רשת החברתית׳ ושלל סוגיה, אני מוצא עצמי חושב רבות על חייהם המפוארים והמתועדים של חבריי. האם האסתטיקה, הדיוק, היופי והפאר הם חלק בלתי נפרד מחייהם היומיומיים? האם לכולם כל יום הוא שטוף שמש? סביר שלא... אני מודה שגם אני חלק מהעדר הזה, ומוצא את עצמי משקר קצת במשחק. טיפה בזווית, טיפה בשיער, טיפה בצבעים.. אבל אני בעיקר מוכן להודות שיש אצלי גם הרבה ימים של גשם.. בשחור לבן. סתם ימים, סתם רגעים וסתם עוד ארוחה...פשוט לפעמים, זה מרגיש שזה רק אצלי. ואיזה יום יפה יש לכולם."
חזור לרשימה המלאה