הלהקות הצבאיות "יש בי טוב"

שם האומן: הלהקות הצבאיות

שם השיר: "יש בי טוב"

סינגל ראשון מתוך אלבום שירי הלהקות הצבאיות "הזמנים עברו מהר"
ביצוע: נתי ליויאן
מילים: נעם חורב
לחן: אלנתן שלום
הפקה מוזיקלית: חן מצגר-אדר
 
חיילי הלהקות הצבאיות שרים את שירי הכותבים המובחרים במוזיקה הישראלית. למעלה מעשרים שנים שהלהקות הצבאיות לא הקליטו שירים מקוריים, ולרגל שנת ה70 של מדינת ישראל וצה"ל, אנו מגישים לכם את הפרויקט החגיגי והמרגש הזה. מתוך מאות טקסטים ולחנים נבחרו השירים הסופיים, אותם הקליטו זמרי הלהקות הצבאיות. תמהיל השירים אשר מביא את המציאות הצה"לית לצד המציאות במדינת ישראל בשנת ה70 שלה הוא רחב ומגוון. השמחה לצד העצב והגעגוע, המשפחתיות הישראלית החמה, הזיכרון והגבורה ואהבת האדם האינסופית.
 
בין הכותבים: נעם חורב, אליעד נחום, קובי אפללו, יואב גינאי, קובי אוז, אריאל סגל (בוגרת הלהקות הצבאיות), אליה רוזיליו, סתיו שמש, מרב סמן טוב, מאור תיתון, ינון חסון, תומר הדדי, ארז ברזוליק, ניצן קייקוב ושי המבר (חיילת בלהקות הצבאיות). על ההפקה המוזיקלית הופקד חן מצגר-אדר שמלווה את הלהקות הצבאיות בשנים האחרונות. הוא מספר על תהליך העבודה: "כמי ששירת בלהקות, היה לי ברור שצריך לרענן, לחדש ו"לעדכן גרסה" ללהקות הצבאיות. ליצור התאמה לעולם המוזיקה הישראלי כיום, תוך שימור הזיכרונות שמעלים חיוך לכל ישראלי בכל פעם מחדש".
 
"יש בי טוב" הוא הסינגל הראשון מתוך האלבום "הזמנים עברו מהר" של הלהקות הצבאיות, מבצע אותו נתי ליויאן, יוצא התכנית " THE VOICE". נעם חורב, כותב השיר, מספר: "לאורך חיי ניסיתי להיות כל מיני דברים, ובעיקר מה שאני לא. ברובנו קיים הדחף להתאים את עצמנו לסביבה ולתבניות מסוימות. לפעמים אנחנו צריכים לעצור ולהפסיק לנסות. להאמין שיש בתוכנו משהו טוב שיוביל אותנו אל האמת שלנו ולמי שאנחנו באמת". "יש בי טוב" מדבר על ההבנה שכל אחד מאיתנו צריך לעבור בשלב מסוים בחייו, ההבנה שלמרות כל המסכות שאנחנו שמים לעתים, חשוב להבין שבתוכנו יש טוב ואין מה להסתיר. 
חזור לרשימה המלאה