הילה רוח "מוסיקה לפרסומות"

שם האומן: הילה רוח

שם השיר: "מוסיקה לפרסומות"

סינגל ראשון מתוך אלבום סולו שני הילה רוח, כותבת, זמרת, בסיסטית ומפיקה, שחררה לפני כשנתיים וחצי את אלבום הסולו "רופאה במערב" בעקבותיו זכתה לביקורות מהללות. האלבום הזריק דם חדש באלטרנטיב הישראלי והוכיח שהיא כאן כדי להישאר. עם מוזיקה שמשלבת בין רוק, גאראג׳, פופ ופסיכדליה וטקסטים נוטפי כנות חשופה והומור מדמם שנעים על הגבול בין פואטיקה לשפת רחוב, הוכתרה הילה כנסיכת האינדי הישראלי וכאחת התופעות האמיצות והמיוחדות בסצנת המוסיקה המקומית.
 
"מוסיקה לפרסומות", הוא הסינגל הראשון מתוך אלבום חדש שהילה הפיקה מוסיקלית עם רם אוריון, אשר יראה אור בעוד מספר חודשים. יציאת הסינגל מלווה בקליפ שביים וערך עמית איצקר. הטקסט של השיר והוויזואליה של הקליפ מתארים חוויה אנושית עכשווית ומציגים קיום של בנאדם בעולם של אינסוף דימויים מהירים, שטחיים יותר ופחות, טרגי ומשעשע כאחד, מול סף גירוי שהולך ומתכהה ונפש שמשוועת להישאר נקייה וערה מול כל זה.
 
בשנים האחרונות הילה חורשת מועדונים ופסטיבלים בכל הארץ, מלווה בהרכב העצמתי שלה -
קוסטה קפלן חשמלית
יונתן לויטל בס וסמפלר
עדיאל גולדמן תופים
שחר זיסמן קלידים 
יונתן לסמן חצוצרה
 
ההופעות המדוברות של הילה הן מחזה מרהיב של אמת מתפרצת ורוק'נרול חדש וייחודי שמותיר אחריו קהל שבוי. הילה שצמחה כדמות מפתח באנדרגראונד, הנהיגה בעבר את להקת 'כלבי רוח' ושיתפה פעולה עם ערן צור, תמיר אלברט, עמיר לב, רד אקסס ועוד.
חזור לרשימה המלאה