הילה הויזמן '90s

שם האומן: הילה הויזמן

שם השיר: '90s

בזמן שהעולם עצר מלכת בשנת הקורונה, החליטה הילה הויזמן לחזור במכונת הזמן הפרטית שלה לשנות ה-90 הנוסטלגיות האהובות עליה.  הסינגל הראשון מתוך אלבום הבכורה של הילה הוא סנונית ראשונה של פיוז׳ן צבעוני ומשובב נפש בין ישיבה על באלות חציר בקיבוץ לנסיעה פרועה ברחובות אל.איי, תערובת צלילים בין הישראליות לבין קאנטרי שפורט על חדרי הלב בנוסטלגיות מושלמת.
 
הילה אמונה על המילים, הלחן, ההפקה והשפה הוויזואלית של אלבומה הראשון יחד עם שמות גדולים מתעשיית המוזיקה הישראלית וביניהם היוצר והפזמונאי דורון מדלי ובעלה היוצר והגיטריסט רמי אוסרווסר (לולה מארש, ג‘ין בוורדו, לארה פביאן).
 
הילה הויזמן בת 30 מרמת גן, הפנטה את פאנל השופטים בעונה הנוכחית בכוכב הבא עם עיבוד חכם וייחודי ל- 'זוט עני' .  הילה היא בוגרת בית הספר למשחק בית צבי שכבר הורגלה לקהלים גדולים כששיחקה במחזמר ״שיער״ בקאמרי, במחזמר צלילי המוזיקה וכו'. הילה מכירה היטב את מאות זוגות העיניים הבוהקות בחושך שנשבה בקסמו של התאטרון וחוותה לא פעם את מחיאות הכפיים הסוערות של הקהל המשולהב. עכשיו היא פורצת בדרך עצמאית כשכל תהליך היצירה מורכב משלל כישרונותיה. תתכוננו לעולם שכולו צבעי פסטל, גיטרה costume made מנצנצת וקול מלטף שירענן לכם את הקיץ.
 
מילים: הילה הויזמן, דורון מדלי, רמי אוסרווסר, כפיר אפשטיין
לחן: הילה הויזמן, דורון מדלי, רמי אוסרווסר, כפיר אפשטיין ושי ברנדר
עיבוד והפקה: רמי אוסרווסר, שי ברנדר והילה הויזמן
עיצוב עטיפה: טל פוגל
חזור לרשימה המלאה