הוצאו מהקשרם "שרים רוטבליט" האלבום

שם האומן: הוצאו מהקשרם

שם השיר: "שרים רוטבליט" האלבום

יענקל'ה רוטבליט, מהפזמונאים הפורים, החשובים והנוקבים של התרבות הישראלית יחגוג בקרוב 76 , אבל באמת שלא דרושים תירוצים וציוני דרך כאלה ואחרים כדי לחגוג את יצירתו הנפלאה והאמיצה של היוצר שהטקסטים שלו רלוונטיים, בועטים, מוחים ומרגשים. הפרויקט, שאותו יזמה נענע דיסק, הוא אלבום מחווה ואהבה ליצירתו של רוטבליט. 23 ביצועים חדשים מהאזורים היצירתיים והפחות מיינסטרימיים בישראל – כל מבצעת ומבצע והפירוש המוזיקלי שבחרו להעניק לשיר – בניהולו האומנותי של המוזיקאי, העורך המוזיקלי, שדרן גלגלצ ומנהל רדיו הקצה קוואמי.
 
באלבום משתתפים כמה מהכוחות המוזיקליים העצמאיים המסעירים ביותר שפועלים כיום: אור אדרי וג'נגו, אלון לוטרינגר, BĘÃTFÓØT עם עדי ברוניצקי, גלי אלון ואליוט, דן תורן, האחים צברי, זוזו גינזבורג וסטלה גוט, טל אורן, יוגב גלוסמן, יערה שאוליאן, ישי ברגר, לא ורותם אור TOTEMO- Malox ויובל מנדלסון, מיכאל וקנין, מלך אפס,  Not On Tour, נומקה, עומר מושקוביץ, פיי שפירו, קיץ שחור, רם אוריון ושילה פרבר, רננה נאמן ואיתמר פינצי, תמר אפק.
 
שלל שיריו המוכרים של רוטבליט "הוצאו מהקשרם" על ידי האומנים המשתתפים באלבום. התוצאה מרתקת, מגוונת, מאירה את המילים באור חדש, עם הרבה אהבה והערכה לרוטבליט, ולמבצעים והמבצעות המקוריים. תעשיית המוזיקה בכלל ואומני האינדי בפרט הפכו לשקופים בשנה האחרונה, היוזמה של נענע דיסק נותנת מקום לאותם אומנים, ולדרך שבה הם רואים את היצירה של רוטבליט ומדגישה את הרלוונטיות העצומה של הטקסטים האלה גם היום.  
חזור לרשימה המלאה