הדר עצמוני מאירי "רק שנינו"

שם האומן: הדר עצמוני-מאירי

שם השיר: "רק שנינו"

הדר עצמוני מאירי חזרה למוזיקה ולכתיבה אחרי שנים שבהן הקימה משפחה ופיתחה קריירה באנימציה ועיצוב לדיגיטל. במהלך לימודיה ב״רימון״ היא פגשה את המוזיקאי היוצר אור פריי והוא הכיר לה את חברו הטוב - המפיק המוזיקלי מאור שושן. שניהם התאהבו בשירים ובקול שלה, שהזכירו להם משהו תמים מהילדות, ובמשך שנתיים וחצי עבדו על הפקת אלבום ראשון שעתיד לצאת בתחילת 2018.
 
הדר כתבה והלחינה את כל שירי האלבום שלוקחים את המאזין למסע בין שדות, חופים, דמויות ורגעים ישראליים. היא נעה בין בלדות ווקאליות רכות לסגנון היתולי ואוספת בתוך קופסה משחקי ילדים על החוף, טיולים ארוכים בעולם, חלומות גדולים מפעם ותקוות קטנות למחר. בסגנונה הנאיבי ובקולה המזמין הדר נותנת את התחושה ש"ימי בנימינה" בגרסתם המודרנית הם כאן ועכשיו.
 
השיר "רק שנינו" נכתב במהלכו של סוף שבוע סוער ומושלג בדצמבר 2013 . מזג האוויר שיבש לכולם את התכניות, אנשים הסתגרו בבתיהם והמתינו שהסופה תישכח והדרכים יפתחו. מתוך הקור והסערה נולד שיר חם, מרגש ואמיתי, בו נפרשות תקופות חיים המתחלפות זו בזו. לכל תקופה הקסם, החלומות ומשאלות הלב שלה.
 
ב-27/11 הדר תופיע בתאטרון תמונע בהופעה ראשונה ומרגשת עם שירי האלבום ועם אורח מיוחד – אבי גרייניק שישיר ביחד איתה שירים שלה ושלו. 
חזור לרשימה המלאה