הדר יעקב "שאהיה"

שם האומן: הדר יעקב

שם השיר: "שאהיה"

"שאהיה" סינגל חדש של המוזיקאית והגיטריסטית הדר יעקב, השיר בסגנון רוק רך והוא שיר לאחר פרידה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית: ראובן חיון. הדר יעקב, מוזיקאית מוכשרת, גיטריסטית פעילה, מקליטה ומשתפת פעולה עם אמנים מוכרים לאורך השנים ביניהם: דין דין אביב, מרים טוקאן, עלמה זהר, לאה שבת, ליאת ציון, מיקה קרני, ועוד רבים.
 
בשנת 2015 הוציאה את אלבום הבכורה "בוקר נפלא", שזכה לפרגון רב וביקורות חיוביות, מתוכו יצא השיר הפרודי "אישה קרחת", שהשרוטונים עשו לו קליפ שזכה למעל מיליון צפיות ביוטיוב. בימים אלו, שוקדת הדר על הקלטת אלבום אינסטרומנטלי עם יצירות מקוריות יחד עם המפיק המוזיקלי משה דעבול. באלבום לוקחים חלק מיטב הנגנים ביניהם: יועד ניר, ניר מנצור, עופר מזרחי, מארק אליהו, אמיר שעסר ועוד רבים ומוכשרים.
 
הדר, בוגרת החוג למוזיקולוגיה, חינוך והוראה מאוניברסיטת תל-אביב, ובוגרת ביה"ס רימון, עוסקת בהוראה מעל עשור. לאורך השנים, הופיעה באינספור הופעות, פסטיבלים וטקסים יוקרתיים. היא גדלה בבית אומנותי אחיה הוא הסטנדפיסט דודו ארז, ואחיה הצעיר חבר בלהקה הבינלאומית  Anna rf להם היא הלחינה את המנגינה האינסטרומנטלית: "Hasan Is Loco" באלבומם שיצא "Mustache"
חזור לרשימה המלאה