האמבל זי ורעות יהודאי "אבנים בכיסים"

שם האומן: האמבל זי ורעות יהודאי

שם השיר: "אבנים בכיסים"

"האמבל-זי" הידוע יותר בשם צח אגסי, הוא מפיק מוזיקלי וגיטריסט עסוק שעובד כבר שנים רבות עם שלל אמנים מובילים בתעשיית המוזיקה, ביניהם: לאה שבת, מאור אדרי, אריק סיני, דן תורן, לילה מלקוס, שקד קוממי, קורין אלאל, אקסום, סי היימן, אורטגה, עידו בי וצוקי, לוקץ’, יזהר כהן ינון יהל, ג’נגו, ארקדי דוכין, הנרי, אבי טולדנו, עומרי סיקסטי, דנה לפידות ועוד רבים וטובים.  
 
בשיר "אבנים בכיסים" מארח צח את הזמרת מעוררת ההשראה רעות יהודאי, הזכורה לכם מהלהיט "דבש הכל דבש", רעות עם קולה המקסים שמחמיא באופן מדויק למלודיה ובשל החיבור האישי בינה ובין הטקסט מעצם היותה אמא. את המילים כתבה הפזמונאית רננה ליש לה הלחין צח מספר שירים. ההחלטה לשלב את השיר המיוחד הזה בפרויקט הייתה קלה, "פשוט כי אי אפשר היה לתת לו לחכות במגרה… אפילו לרגע אחד". 
 
שיר שביעי מתוך אוסף שירים יפים, מפרויקטים שונים וכאלו שנכתבו במיוחד לפרויקט ויוצאים תחת שם הבמה האמבל-זי. צח אגסי שלרוב נמצא מאחורי הקלעים מעדיף להישאר צנוע ובחר בשם במה שמרמז על כך. כל שירי הפרויקט הוקלטו באולפנו האישי של צח בהפקה ועיבודים שלו. עד כה היה להאמבל זי הכבוד לארח את פישי הגדול, גבריאל בטלר, אריאל שליכטר דה לאון ואלי בי, עדן גולדמן וגלי קלנר, אלון שר ובקרוב – הפתעות נוספות.  
 
מילים: רננה ליש
לחן עיבוד והפקה: צח אגסי


חזור לרשימה המלאה