האוסטרי "% 100" האלבום

שם האומן: האוסטרי

שם השיר: "% 100" האלבום

לאחר הסינגלים "חולמים על הירח", "מרפסת", "מרמור של שמנמנה", "תביא ת'חברה" ו"ימים כאלה" משחררים כעת חברי להקת האוסטרי את אלבום הבכורה שלהם % "100" בהפקתו המוסיקלית של אמיר שדה.
 
עד כה הצליחה "האוסטרי" לבלוט בשטח בזכות הגשה ייחודית, מרעננת, בסגנון חדש ומלא הומור. בזכות השילוב בין פופ, היפ הופ והפקה אלקטרונית, לצד טקסטים חזקים ומעוררי מחשבה והזדהות, מצליחים חברי הלהקה להביא אלינו בשורה איכותית ומסקרנת. כל אחד מהחברים הביא אתו את הסגנון שהוא אוהב לחדר חזרות והשילוב יחד יוצר את "האוסטרי" , שהיא להקה מאוד שונה ומיוחדת בנוף המוזיקלי כיום.
 
אלבום הבכורה 100% הוא מסע שהחל לפני כשנתיים. רוב האלבום נכתב והוקלט במדבר על מנת להתנתק ולהתמקד במוזיקה וביצירה . הלהקה, שחבריה יחד עוד מתקופת התיכון, יצרה אלבום המתאר לאורכו תהליך קבלה ואהבה עצמית של אנשים צעירים, לא מושלמים, שרודפים אחרי החלומות שלהם בידיים חשופות ומבינים שהמסע עוד ארוך. הלהקה זכתה להצלחה וחשיפה בתחנות הרדיו הגדולות בשנה האחרונה. הם הגיעו לעונה האחרונה של התכנית הפופולרית "הכוכב הבא לאורוויזיון" מה שתרם מאוד ליח"צ פה שלהם לקהלים בגם גילאים הצעירים יותר ובפריפריות .
"האלבום נקרא 100% כי זאת הפעם הראשונה בחיים שהלכנו על המוזיקה שלנו 100% אומרים חברי הלהקה. "השקענו את החיים שלנו והמשאבים שלנו כי אנחנו מאמינים בזה בלב שלם. לא ניסינו ליצור סאונד שהרדיו יאהב או להגיע לקהל כזה או אחר. עשינו מה שנשמע לנו טוב ב-100% .זו גם תזכורת עבורנו שכל אחד מאיתנו הוא רק חלק ושרק האוסטרי כלהקה היא המוצר השלם וה 100% .חשובה לנו האותנטיות שלנו, והאמת שלנו כבני אדם ".
 
חברי הלהקה הם: איתי פלאוט - סולן, יגאל מרקוס - בס, בן ארגוב - גיטרה ואורי תם - תופים .
 
הופעת ההשקה החגיגית תתקיים ב5/7 ,ב 21:00, בהרכב מורחב ואורחים מיוחדים, בתאטרון הסמטה ביפו! 
חזור לרשימה המלאה