האוסטרי וסולג'יי "זה לא שלי"

שם האומן: האוסטרי וסולג'יי

שם השיר: "זה לא שלי"

סינגל חדש מבית האוסטרי, "זה לא שלי", והפעם הם מארחים את אמן הרגאיי וההיפ הופ, סולג'יי (אלון בלום), ששיתף פעולה בשנים האחרונות עם סאבלימינל, טונה, סקאזי, רביד פלוטניק ועוד..
 
בין מימוש עצמי לחיים האמיתיים לפעמים יש פער מסוים. הגיל הזה שבו נקרעים בין להיות "מבוגרים", עם עבודה רצינית ומשפחה, לבין להמשיך להתגלגל ולחפש את עצמך ואת הדרך שלך. השיר נכתב מתוך הפער והמרחק הזה.
 
"המפגש עם סולג'יי פתח אותנו אותו לכיוונים ולרעיונות מוזיקליים חדשים", מספרים האוסטרי "אבל יותר מזה נוצר ביננו חיבור אנושי וחברי שבלעדיו לא היינו מצליחים להיות כל כך כנים ואישיים בכתיבת השיר. מילות השיר נוגעות בתמודדויות לא קלות בחיינו. לכן היה לנו חשוב שהאווירה תיתן קצת אוויר ורוח טובה בשיר וגם תבטא את הקול הפנימי שקורא לנו להמשיך לחפש השראה ולדייק את עצמנו ואת המוזיקה שלנו בעולם ".
 
חברי הלהקה - איתי פלאוט, בן ארגוב, אורי תם ויגאל מרכוס, הקימו את הלהקה עוד בתקופת התיכון. הלהקה הוציאה EP ראשון ב 2015 "מחוץ לשקית" ואת אלבום הבכורה "מאה אחוז". ב 2018 האלבום גרף מחמאות ותשומת לב רבה הן מהקהל והן במדיה. המוזיקה של האוסטרי נעה בין פופ, רוק והיפ הופ, ומחברת בין אווירת הרוק'נרול מהתיכון לוייב עדכני ואלקטרוני. הלהקה הוזמנה להשתתף בתוכנית "הכוכב הבא לארוויזיון" (עונה 4) והרימה את המסך, תוך שהיא זוכה לפרגון ושבחי השופטים והקהל.  במקביל יצאה הלהקה לסיבוב הופעות נרחב במסגרתו הגיעו כמעט לכל במה בישראל. 
חזור לרשימה המלאה