האוזי "שיר עכשווי"

שם האומן: האוזי

שם השיר: "שיר עכשווי"

סינגל בכורה לפרויקט האוזי / Howzi "שיר עכשווי" "הוספתי גם איזה סלסול מזרחי, כי זה דבר שהיום הוא הכרחי"
 
"שיר עכשווי" הוא שיר מקסים ומלא בהומור מתוך "האוזי/Howzi - "פרויקט חדש ומרתק שיזם עוזי אתגר. את השיר שר הזמר "רפאל", והלחינו עוזי אתגר ואסף בוכמן. התוצאה מרעננת וחצופה - מילים חדות וקלילות בו זמנית, ביקורת תרבותית על ביט רגאיי כייפי, עם סולן שמסתובב במחוזות הבלקן ביטבוקס והתקווה 6. עוזי אתגר הגיע עם שיריו ליוצר והמפיק המוזיקלי אסף בוכמן לפני כשנה, ולביצוע השירה הצטרפו רפאל וטל זהר, גם הם מוזיקאים יוצרים.
 
תוך כדי העבודה על העיבוד ועל ביצוע השירים, עלו רעיונות יצירתיים מכל המשתתפים, שיחד שיפרו את הטקסטים ואת הלחנים, והפכו את השירים משירים של עוזי אתגר, לפרויקט משותף. החבורה הפיקה יחד שלושה שירים עד כה, ו"שיר עכשווי" הוא הסינגל הראשון שיוצא מתוך הפרויקט. היצירה נמשכת בימים אלה, ובסופו של דבר תצא כאלבום שלם בשם "הרוקנ'רול מת" – אחד משירי האלבום.
 
עוזי אתגר על "שיר עכשווי": "נסעתי במכונית עם הבת שלי, היא הייתה אז בת 10 ושמתי לשמוע את להקת הפיקסיז. אחרי כמה שניות הבת שלי אמרה "מה זה המוזיקה הזאת?!" ולפני שהספקתי לענות, היא כבר העבירה לשירים שהיא אוהבת, שמן הסתם הם מהתקופה האחרונה ובסגנון עדכני ועכשווי. אז חשבתי לעצמי - אולי אני אכתוב משהו עכשווי. השיר מתמודד עם התסכול שברדידות התקופה הנוכחית שאנחנו חיים בה, ומנסה לקחת את התסכול בכיף."
 
מילים ולחן: עוזי אתגר ואסף בוכמן.
הפקה מוזיקלית, עיבוד, גיטרות, בס, תכנותים, מיקס: אסף בוכמן.
שירה: רפאל.
קולות: טל זהר-דוד. 
חזור לרשימה המלאה