דני גלבוע וכרמל אקמן 'צל עץ תמר'

שם האומן: דני גלבוע וכרמל אקמן

שם השיר: 'צל עץ תמר'

דני גלבוע וכרמל אקמן ביצוע מרגש לקלאסיקה של זוהר ארגוב מתוך הפינה 'קאבר אחד בשבוע'. 'צל עץ תמר' הוא סינגל חדש מתוך האלבום הכפול המתהווה "קאבר אחד בשבוע, האלבום". הסינגל, כמו כל האלבום, מבוסס על פינת הפייסבוק "קאבר אחד בשבוע" של דני גלבוע. הפינה עולה מדי יום שישי בפרופיל הפייסבוק האישי של דני. בכל פינה מתארחים מוזיקאי או מוזיקאית, ויחד עם דני, הם מעניקים פרשנות חדשה לקלאסיקה ישראלית אהובה. מאז עלתה לרשת, לפני כשנה וחצי, זוכה הפינה לפופולריות הולכת וגדלה ולקהילת צופים נאמנה. בפינה התארחו כ 100 מוזיקאים, במעל 80 פינות, ביניהם ירמי קפלן, גדי רונן (החצר האחורית), דן תורן, אבי בללי, יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש), ארי גורלי, קמילה ועוד.
 
כרמל אקמן היא זמרת, יוצרת ונגנית כינור, שהוציאה את האלבום 'TAILES' בהפקתו של יהוא ירון. הופיעה בין היתר עם עידן חביב, גליקריה, יזהר אשדות ועוד...
 
דני גלבוע הוא זמר יוצר שהוציא עד כה ארבעה אלבומים, שניים במסגרת ההרכב 'משמרת הצניעות' ושני אלבומי סולו - 'ביום שהאושר יגיע' ו-'אהבה בטמפרטורת החדר'.
 
הביצוע החי של כרמל ודני לשיר, בפרופיל האישי של דני בפינת הפייסבוק (שמצולמת ומוקלטת בטלפון, על הספה של דני), זכה לאהדה רבה ולא היה מנוס מלהפיק ולהקליט את הביצוע כמו שצריך ולהכניסו לאלבום המתהווה. בימים אלו מתנהל קמפיין הדסטארט למימון סיום הקלטות האלבום הכפול, בו יוקלטו כ 25 גרסאות מהפינות הפופולריות ביותר. מעל 350 אנשים כבר תמכו בפרויקט שנמצא בעיצומו.
חזור לרשימה המלאה