דני בסן "ניצוץ שלא אבד"

שם האומן: דני בסן

שם השיר: "ניצוץ שלא אבד"

מילים: צוף פילוסוף
לחן: קובי אייזנמן
עיבוד והפקה מוסיקלית: צוף פילוסוף ודודו בונס לוי
 
הטקסט לשיר החדש נכתב בעקבות שיחה חברית בין דני ובין צוף לפני כמה שנים. השיחה נסבה על זוגיות אחרי שהילדים עזבו את הבית ובעקבות מעבר לעיר הגדולה. שותפות נעימה אחרי כל טלטלות החיים, כשהזוג עובר את הגלים הגבוהים ומגיע לחוף שטוב לשהות בו, זה לא מובן מאליו. קובי אייזנמן הלחין את השיר ואליהם הצטרפו להקלטה דני מקוב, משה לוי, דודו בונס לוי, מתן אגוזי, לירון לב ושם חממי – צעירים וותיקים יחד בהרמוניה ואהבה גדולה.
 
דני בסן נשוי לחגית כבר 38 שנים. יש להם שלושה בנים ונכד. השיר מתאר בדיוק את מה שהם עברו ואת המקום בו הם נמצאים כיום.
"אנחנו במקום מפויס, מכירים את עצמנו – את היתרונות ואת החסרונות. הרבה פחות חרדים והרבה יותר שמחים בחלקנו. רוב תחלואי הילדות עברו ועדיין לא התחילו בעיות הסוף. רק שיימשך ככה". דני.
 
'ניצוץ שלא אבד' הוא שיר ראשון מתוך מספר שירים שדני הקליט בשנה האחרונה. הקליפ לשיר צולם בביתו של דני ועל הבימוי והצילום אחראים האחים עמיחי ונונו ביקובסקי. חדי העין יוכלו להבחין בחגית, אשתו של דני, בסוף הקליפ. בשנים האחרונות דני מופיע במופע 'אינטימי' ובימים אלה מתחילות חזרות למופע להקה חדש.
 
דני: " 'מגדלים' שהקלטתי עם אדם גורליצקי והשיר 'מלחמה בראש' שיצא ממש לפני שנה לזכרו של אור אסרף ז"ל, קיבלו תגובות מאוד חמות מהקהל והציתו בי את הניצוץ לחזור ולהקליט שירים חדשים".
חזור לרשימה המלאה