דניאל סאן קריאף יש לאן לחזור האלבום

שם האומן: דניאל סאן קריאף

שם השיר: "יש לאן לחזור"

דניאל יוצרת מיקרוקוסמוס סוער, חשוף ואותנטי מבלי לדעת שיש ברירה אחרת. נישאת על גלי החופש שמאפיינים אותה בחיים וגם ביצירה ומביאה קול ישראלי נשי חדש שחוצה את הגבולות. היא כותבת מגיל צעיר מאוד, הכתיבה שלה פשוטה ועמוקה יחד, כמעט פילוסופית. בהמשך חקרה את עולם הקצב וכלי הקשה והביאה אותו לסאונד הייחודי שלה וכל זה בחתימה קולית שאין כמותה.
 
״יש לאן לחזור״ אלבומה החדש יצא לעולם. עשרה שירים שהופקו עם המון תשוקה וגרוב יחד עם הטוב ביותר - תומר יוסף . פופ שמכיל בתוכו השפעות מעולמות האינדי, היפ הופ, סול, אפרו/אתני ותמיד עם רוטב חריף מתוק מעל. שימו לב לשיר ״עולם כזה״ הדואט המטורף של דניאל ותומר, אי אפשר שלא להיטרף עליו, חדשני ומרענן. טקסט חשוב ורלוונטי בהגשה טוטאלית, הפקה מרימה מלאה בהומור וגרוב מדבק.
 
המפגש הראשון של דניאל עם הקהל הרחב לא היה בדיוק לפי הספר ולמעשה היא שרפה את קיסריה עוד לפני שהוציאה סינגל אחד לרדיו, כשעלתה על הבמות כזמרת החדשה של להקת "טיפקס", אליה הצטרפה כשהיא אנונימית לחלוטין בין השנים 2014-2020. 
 
ב2019 הוציאה אלבום בכורה מצליח ״תורי לומר״, הופיעה מאות פעמים בפרויקטים רבים ושיכללה את מה שכבר היה טבוע בה עוד משחר הילדות, היכולת לכבוש קהל עם כריזמה וסטאר קוולטי שבוהקים למרחקים והכישרון להפוך כל שיר לשלה בקלילות.
 
בין השאר הזמרת והיוצרת באלבום Sun&Moon של ההרכב בלאק גורו שהוקלט בסנגל-ישראל בשנת 2014 . הזמרת והיוצרת בתזמורת ארמון בזמן בשנים 2016-2012. כל זאת במקצוענות שיא - מצוידת בקול חד פעמי שלא שומעים כמותו.
 
8/8 השקת אלבום בבארבי. מארחת את תומר יוסף, יסמין מועלם, רביד כחלני ושלי אלמה
 
צילום ועיצוב עטיפה: משה נחומוביץ׳
חזור לרשימה המלאה