דניאלה לוגסי "ימים שלמים"

שם האומן: דניאלה לוגסי

שם השיר: "ימים שלמים"

מילים ולחן: דניאלה לוגסי, מתן דרור ובן אביב
עיבוד והפקה מוסיקלית: מתן דרור ובן אביב
 
זמרת האופרה-פופ המובילה בישראל, דניאלה לוגסי, מוציאה שיר מקורי ראשון שכתבה בשיתוף עם מתן דרור ובן אביב מאלבום חדש (ומפתיע) אל תחנות הרדיו.
 
דניאלה לוגסי מבצעת רפרטואר קלאסי ופופולרי עם התזמורות המובילות בישראל מזה שלוש שנים לוגסי משתתפת במופע המצליח "7 פסנתרי כנף במה אחת" שמועלה על במות גדולות ברחבי הארץ ובו דניאלה משתפת פעולה עם מוזיקאים מוכרים ומוערכים מן השורה הראשונה. לוגסי מככבת על במות בתפקידים ראשיים בהפקות שונות, ונוסעת ברחבי העולם לייצג את ישראל באירועי התרמה חשובים ומכובדים ולוקחת חלק באירועים היסטוריים. בשנת 2013 היא הוציאה אלבום קרוס אובר (פופ אופראי) שזכה לתגובות נלהבות במיוחד, השמעות רבות בתחנות הרדיו וסיקור נרחב בספטמבר 2016 הוזמנה לשיר באמפיתאטרון אודאון אטיקוס ביוון עם זמר האופרה האגדי מריו פרנגוליס. ביוני 2018 היא שרה באמפי אשדוד במסגרת פסטיבל מדיטרנה עם הטנור האגדי חוסה קאררס וכעת היא סוף סוף מוציאה שיר ראשון מאלבום סולו מקורי מפתיע, מופלא ועצמתי כמצופה, אותו כתבה יחד עם מתן דרור ובן אביב אשר מנצחים על העיבוד וההפקה המוסיקלית
 
"זו חוויה מדהימה לעבוד על שיר מקורי. זו ההתנסות הראשונה שלי בחומרים כאלה אחרי שנים של מוזיקה קלאסית. היה מרענן לכתוב לעצמי ולקבוע את החוקים לעצמי לשם שינוי" השיר מלווה בקליפ אותו ביים אסף רביבו.
חזור לרשימה המלאה