דורית ליליין "סבבה בינתיים"

שם האומן: דורית ליליין

שם השיר: "סבבה בינתיים"

מילים:  דורית ליליין
לחן: דורית ליליין, אורי שלזינגר
הפקה מוסיקלית: אורי שלזינגר
קולות: אושרת אינגדשטד, ליאור שיקווה 
 
סינגל ראפ שני לדורית ליליין, הראפרית שבאה לתת לכן קול... דורית התפרסמה בשנים האחרונות במחזמר הראפ עטור השבחים "העיר הזאת". עכשיו היא יוצאת בקריירת סולו עצמאית.
 
דורית ליליין היא ראפרית, זמרת, אמנית ספוקן וורד ושחקנית. כוכבת מחזמר הראפ עטור השבחים "העיר הזאת" של להקת "ויקטור ג'קסון" (ג'ימבו ג'יי, איציק פצצתי, עמית אולמן) בהפקת תיאטרון האינקובאטור. מחזמר הקאלט, סולד אאוט כבר 8 שנים בארץ ובעולם. דורית מככבת על במות ה"פואטרי סלאם - ישראל" זוכת "מיקרופון הזהב" . דורית בוגרת ביה"ס למשחק יורם לווינשטיין ובית הספר למוסיקה- רימון במסלול מלא (ביצוע ג'אז).
 
השיר "סבבה בינתיים" שיר חדש לדורית ליליין, הראפרית המטריפה והלא קונבנציונלית, שבאה לתת קול חדש לראפ הישראלי. מלווה בקליפ אותו ביימה והפיקה בחיפה, עיר ילדותה. דורית "באה מלמטה" ועלתה למעלה עד הכרמל... ואיזה כיף שהביאה את הוייב החיפאי לקליפ ואת וייב אמריקה למוזיקה. דורית כתבה והלחינה את השיר. הפיק ושותף ללחן, חבר נעורים קרוב עוד מימי חיפה - אורי שלזינגר. על השיר זה טראפ. לא זה לא... זה... R&B ,לא, זה היפ -הופ! נאו -סול! ...R&B...?
 
"השיר מספר את סיפור חיי, איך גדלתי במשפחה של עולים והצלחתי למרות הכול. הוא מלא בהודיה על הדברים הקטנים שבחיים" על הקליפ "בתנאי קורונה קשים יצאנו לצלם בעיר ילדותי. התחלנו למעלה בכרמל והגענו עד לים. בדרך בעטו אותנו מהכרמלית, פגשנו 2 ילדים שתקנים ומתוקים ותינוק פצפון, קנינו כרטיס גירוד וכמובן שלא זכינו, אבל כן אכלנו אחלה סנדוויץ שבעולם ." 
 
 צילום: דניאל פייקס
עיצוב גרפי של עטיפת הסינגל: "ליביה דיזיין" (ליביה שפיגל)
חזור לרשימה המלאה