דורון רפאלי "המפתח" האלבום

שם האומן: דורון רפאלי

שם השיר: "המפתח" האלבום

דורון רפאלי מייסד להקת ”טררם", מאסטר של תופים, מפיק מוסיקלי, במאי ויוצר בדרך לאלבום חדש! לפני כ 4 שנים החלים דורון רפאלי ממחלה קשה שאיימה על חייו.  לאורך תקופת ההתמודדות, הוא כתב שירים שעזרו לו לתעד את התהליך שחווה. השירים הצטברו לאלבום ולמופע מקסים וייחודי ”המפתח". 
 
”המפתח" כולל 12 שירים אותם כתב, הלחין והפיק מוסיקלית דורון רפאלי. באלבום מזמין  דורון את המאזינים אל תוך המסע שעבר לצד תובנות על ריפוי,  צמיחה והתעוררות שהולידה מבט חדש ועוצמתי על החיים . מתוכו הכרתם את : ”רק פעמיים","גלגלים", "GETGOING", ו"יושב כאן על הבר" שזכו להצלחה יפה ועוררו סקרנות סביב הפרויקט החדש.
 
”את המפתח מצאתי תוך כדי צעידה, במצב של אפיסת כוחות ואיבוד תקווה. יום אחד, במהלך מסע ההחלמה שלי גיליתי שיש חיים שלא הכרתי. רק מעומק התהום הבנתי מהי אהבה עצמית ומהי באמת כנות. זה אולי נשמע נדוש וקלישאתי אבל רק כשאיפשרתי לחוויות הפשוטות ביום יום, לחדור פנימה, בלי פילטרים של ביקורת ושיפוטיות, הציף אותי עונג גדול." 
 
את יציאת האלבום מלווה מופע שרץ ברחבי הארץ וזוכה לביקורות מדהימות ומרגשות. במופע, שירים מתוך האלבום החדש וסיפורים אותם הוא משתף עם הקהל במשבר שפקד אותו באמצע החיים. מופע השקת האלבום יתקיים ב 31/3/20 בתאטרון תמונע ת"א. 
חזור לרשימה המלאה