גל עבדו "זמן קצוב"

שם האומן: גל עבדו

שם השיר: "זמן קצוב"

גל עבדו הוא שילוב משונה:  ילד טבע באר שבעי, מזרחי שמתגורר בקיבוץ בשרון, מחובר לארץ ולשורשים אבל בכלל הכי מושפע מהמוזיקה מברזיל, שם ביקר במסע מוזיקלי לפני כעשור.  באלבומו של גל עבדו, הקרוי על שמו, שותף אלון עדר בהפקת האלבום וייעץ אמנותית, עדר מתארח גם בשיר "המפלצת" ", מלבד זה מתארחת גם ענת מלמוד בשיר הפותח- "ילדה", עם קליפ מושקע שזכה ל100 שיתופים בתוך 48 שעות.
 
הבליל שתואר לעיל נמצא באלבום המלא הסגנון הוא מוזיקת עולם- רוק- ברזילאית, עם זיקה עמוקה לצלילים משנות ה-60-70. הסאונד הברזילאי ניכר בעיקר בשירים Televar שיר שכתב עבדו בפורטוגזית ובשירו "זמן קצוב" המאפשר למאזין להרגיש את הרחוב הברזילאי דרך עיניים ישראליות.
 
בעשור האחרון גל עבדו פועל בעיקר ביצירה, הרבה משיריו נכתבו תוך השתתפותו  בפרויקט "יוצרים בנגב" בניהולו של יהודה עדר ובהנחיית אבנר קנר ואוהד חיטמן, את האי פי האקוסטי- לשדה יצאתי לבדי, ואת הפסקול BAREFOOT הוציא לבדו מתחת לרדאר. ב2015 החל להפיק מוזיקלית באופן עצמאי אלבום שראה אור ב2017, האלבום הוקלט ברובו בבית בדלות אמצעים בביתו ומנגנים בו גלעד אברו, הוד מושונוב (BEMET), דור קלמן ועוד..
חזור לרשימה המלאה