גלי עטרי "הנשיקה הראשונה"

שם האומן: גלי עטרי

שם השיר: "הנשיקה הראשונה"

מילים: אברהם בן זאב
לחן: מילן נובקוביץ
עיבוד והפקה מוזיקלית: אייל מזיג
 
גלי: "השיר הזה ששרה במקור גילה אדרי ז"ל יצא לאור באמצע שנות ה - 60 , בעודי ילדה מופנמת וביישנית, בפנימיה. מעולם לא שכחתי אותו. מאז ומתמיד הזדמזם לי בראש. אולי זו התמימות, אולי זו הרומנטיקה "בטעם של פעם". במשך שנים השתעשעתי עם הרעיון להקליט גרסה משלי לשיר הזה. יחד עם משה לוי ודודי לוי אף הכנו סקיצה לשיר במסגרת העבודה על האלבום "חבק אותי לאט" - 2003. כנראה שלכל דבר יש את הטימינג המדויק שלו. והנה הוא הגיע...".
 
גלי עטרי, הזמרת הכי ישראלית, במחווה קסומה לפופ ישראלי מקורי בן יותר מ- 50 שנה. גלי עטרי תגיע להופיע באמפי שוני בבנימינה ביום שישי ה-1 ביוני -מופע שקיעה !
 
40 שנות קריירה ואינספור נכסי צאן ברזל בפסקול הישראלי הקולקטיבי הופכים את גלי עטרי לתופעה נדירה בשמי המוזיקה הפופולרית. מעטים הם המבצעים אשר השכילו לשרוד טרנדים חולפים ואפנות משתנות בדרך לקריירה יציבה וארוכה. המפתח להישג נמצא, כמובן, ביכולתה של עטרי לנכס לעצמה את שיריה בלי כל קשר לזהות הכותבים, ולהטביע עליהם את חותמה הייחודי. יש האומרים שגלי עטרי היא כיום ז'אנר בפני עצמו! מבצעת בעלת חותם מובהק, אישיות כובשת ולא מתיימרת, אשר מציצה אלינו מבעד לצלילים באמינות נדירה כשלעצמה, בתקופה בה תעשיית מוזיקה תזזיתית מחפשת ללא הרף את החידוש הבא.
 
גלי תבצע את כל להיטיה המוכרים והאהובים מכל התקופות: שמש אדומה, ולנטינו, הללויה, גלגל ענק, מקיץ אל חלום, סוף העונה, אין לי ארץ אחרת, תני לו פרח, אמצע ספטמבר, נפאל, הכל עומד במקום, רק מה שאת אוהבת, מהמרחקים, ערמונים מהאש, חזקה מהרוח, השיר שיביא לך אהבה...ועוד..
חזור לרשימה המלאה