גיל ססובר "פרק של ילדות"

שם האומן: גיל ססובר

שם השיר: "פרק של ילדות"

מילים: גיל ססובר
לחן: איתי זילברשטיין
עיבוד והפקה מוזיקלית: אורי אבני
 
גיל ססובר האיש שהביא לנו, את שיר חם ויפת, את שיר הטרטע, והיה מבין הראפרים הראשונים בארץ, חוזר אל הבמות. ססובר במשך שנים כיכב בשיא הפריים טיים- כשחקן דומיננטי אהוב ובעיקר קורע מצחוק בתכנית הטלוויזיה המיתולוגית "הקומדי סטור", כמנחה ייחודי בתכניות טלוויזיה בערוץ הילדים כשלצד זה הגיש תכניות פריים טיים בערוץ 2 ביניהן "ערב לא רגיל", בה גם ביצע דואטים עם זמרים מהשורה הראשונה.
 
גיל יוצא להקת הנח"ל, השתתף במחזות זמר לאורך השנים "פיטר פן", "שלושת המוסקטרים", כיכב על במות הפסטיגל, כבש לבבות רבים ובשיא ההצלחה החליט לעזוב את חיינו ולפרוש מעולם הבידור. אחרי שנים ארוכות שהמונחים "איפה אתה?" ו"לאן נעלמת?" הוצמדו תדירות לשם גיל ססובר, ובעקבות געגוע גדול שלו לקהל ולבמה, הוא החליט לספר הכול במופע חדש שמשלב שירים, דמויות וסטנדאפ בליווי הרכב של ארבעה נגנים (קלידים, גיטרה חשמלית, תופים וגיטרה בס), אשר מלווים אותו בשירים שכתב בעצמו והלחין איתי זילברשטיין.
 
עם תחילת הסיבוב הוא מוציא לרדיו שיר חדש אשר יבצע גם בהופעות ושמו "פרק של ילדות". לאחרונה קיים ססובר מספר הופעות הרצה מחתרתיות אשר זכו להתעניינות רבה ולקהל רב. המופעים הראשונים בסיבוב ההופעות :
 
2/6   יד לבנים רמת השרון
5/6   סינמה סיטי ראשל"צ
7/6   תאטרון גבעתיים
9/6   תאטרון חולון
23/6 ברלה להבות חביבה
12/7 תאטרון ירושלים
14/7 משכן אומנויות הבמה רעננה
26/7 בית המרזח רמת ישי
4/8   היכל התרבות דרום השרון 
חזור לרשימה המלאה