גילי פאר והפרשייה "דו תחפושת התחמן"

שם האומן: גילי פאר והפרשייה

שם השיר: "דו תחפושת התחמן"

גילי פאר, מוסיקאי יוצר בן 42. בעברו טכנאי אולפן באולפני הקלטה מובילים במרכז הארץ. מתחילת שנות ה 2000 אסף חומרים שכתב, הלחין ועדיין כותב לכדי הוצאה לאור. לפני 5 שנים הקים את ׳הפרשייה׳, הרכב של נגנים שהצטרפו למסע המוסיקלי שלו וביחד פיתחו את ׳גילי פאר והפרשיה׳ , הרכב רוק ישראלי מקורי.
 
בימים אלה של סתיו 2017, יוצאים הסינגלים הראשונים שיהיו חלק מהאלבום הראשון, באלבום יהיו תשעה שירים שכתב והלחין ושיר נוסף שהולחן למילים של לאה גולדברג. כל השירים מבוצעים עם ׳הפרשיה׳ שכבר הפכה לחלק גדול ומשמעותי בחייו האישיים והאומנותיים.
 
חברי הפרשיה: אלון סגל, רועי אג'י ורועי סקליארדו
 
"תחפושת התחמן - זה השיר הראשון שיוצא לאור , השיר נכתב לפני מספר שנים , וזה בדיוק העניין, הרלוונטיות של השיר בחיינו היום מדבר בפני עצמו. לא תכננתי לכתוב שיר ׳מחאה׳ , אבל אני כן כותב מציאות כפי שאני תופס אותה. אוהד אלימלך, במאי וצלם מוכשר ביותר הגה את הקליפ של דו תחפושת התחמן. את הרעיון של פוליטיקאים ועבדים או אדונים ומשרתים אוהד העלה לאחר פגישתנו הראשונה, אוהד התחבר לדו תחפושת וכבר העלה רעיונות במוחו הקודח. לאחר זמן מה קראתי את התסריט של אוהד והבנתי שיש לנו חיבור. מכאן כבר יצא קליפ משמעותי מאוד לטעמי שמדבר על היחס העקום בין מקבלי ההחלטות לבין האזרחים ועל יחסיהם המזוכיסטים." גילי.
חזור לרשימה המלאה