גבריאל "אין יותר בינתיים"

שם האומן: גבריאל

שם השיר: "אין יותר בינתיים"

מילים: טל רביב
לחן: גבריאל
 
בגיל 9 עלה גבריאל לארץ מבלגיה ולא ידע מילה בעברית, העלייה הייתה תפנית משמעותית בחייו. בתוך קשיי הסתגלות רבים, שיעורי הפסנתר היו משענת ומקום בריחה עבורו. ההשפעות המוזיקליות הראשונות שלו הן מהמוזיקה הצרפתית של שנות ה90 , ששמע בילדותו. בגיל 16 עזב את העולם הקלאסי והחל לנגן ג'אז, בגיל 21 התחיל ללמוד באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, שם התפתח כזמר והבין שזה הייעוד שלו. עם סיום הלימודים, החל להופיע בכל הארץ עם שירים שכתב.
 
ב- 2015 הגיע לתכנית "אקס פקטור" אך הודח רגע לפני ההופעות החיות. ההשתתפות בתכנית וההדחה דרבנו אותו לצאת לעולם האמיתי ולעבוד על המוזיקה שלו. כמה חודשים לאחר מכן הכיר את המפיק המוזיקלי חן מצגר-אדר, איתו הרגיש חיבור אמיתי ויחד החלו לעבוד על ה-EP .
 
"אין יותר בינתיים", הסינגל השני לקראת צאת ה– EP מספר על בחורה שמתאהבת בגבר הלא מתאים. היא בוחרת שלא להקשיב לקולות ההיגיון שאומרים לה ללכת נגד הלב שלה, למרות שהיא יודעת שהקשר חסר סיכוי.
 
על החיבור עם טל רביב: כשגבריאל הודח מהתכנית "אקס פקטור", הביצוע האחרון שלו היה לשיר הקסום "רומי" של שלומי שבת שכתב טל רביב. טל ראה את גבריאל והרגיש שהם חייבים לשתף פעולה יחד. תוך כדי התהליך על האלבום, נולד השיר הזה. טל רביב, אחד מאנשי הפרסום הבכירים בתעשייה, החליט לנדב את כל החברים שלו מהענף ויחד הם יצרו קליפ מושקע, שעלותו מוערכת בכ 250 אלף ₪.
 
הופעות קרובות:
20/2 קפה ביאליק תל אביב, 20:30
27/2 סלאו משה רחוב ניסים בכר 6 ירושלים 20:30
26/4 בית אביחי ירושלים, שעה 19:00

חזור לרשימה המלאה